Головна » 2014 » Грудень » 2 » Медалі у супер-кубок
09:47
Медалі у супер-кубок
В останньому турнірі року футболісти "Вишні" завоювали супер - кубок району, виграли від Чишок 2:1.
Звітний матч для нас розпочався невдало - уже на 3-ій хвилині гравець Самбора Козирєв зі штрафного забив гол. Ми відігралися на останніх хвилинах першого тайму - відзначився Віталій Базиляк.
"Вишня" мала величезну перевагу, тричі повинен був забивати Олег Шептицький, але м’яч не йшов у ворота, та справедливість взяла гору - за три хвилини до кінця гри забив Василь Чоба. Варто нагадати, що в серпні наші програли від Чишок у фіналі кубка, тоді арбітр на 7 хвилин швидше завершив гру, пояснив, що в нього так показав секундомір і ось реванш вдався.
Цього сезону "Вишня" стала і чемпіоном району і ще приємна новина - після нічиєї - 1:1 у Щирцю ми достроково вийшли у чвертьфінал обласної ліги чемпіонів. Писали у часописі, що судововишнянці подали протест після програшу від Гійче, бо за гостей тоді грав воротар з команди ФК" Львів", нам зарахували виграш. У наступне коло потрапили і Мостиська. Турнір в області поновиться весною.
Міська рада, вболівальники вітають футболістів зі спортивними досягненнями і бажають чергових звитяг у новому сезоні.