СУДОВОВИШНЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ


Адреса:
81340, Львівська обл., Мостиський р-н.,
м.Судова Вишня, вул. 1 листопада, 5

Тел.:
(234) 37-438;
(234) 37-492;
(234) 37-153.

Професійно-технічне училище № 82 створене на базі Судововишнянського зооветеринарного технікуму 22 серпня 1984 року. 18 вересня 2012 року училище переіменованно в Державний навчальний заклад Судововишнянський професійний ліцей.
В ліцеї створено необхідні умови для успішного оволодіння обраною спеціальністю. Навчання проводять досвідчені педагоги, висококваліфіковані інженери і майстри виробничого навчання. 
Підготовка спеціалістів здійснюється для АПК Мостиського, Городоцького,  Яворівського, Самбірського та інших районів Львівської області, а також для селянських спілок, агрофірм, підприємств побутового обслуговування,  державних організацій.

Ліцей проводить набір з таких спеціальностей:

  1. Водій автотранспортних засобів категорія "В,С”, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва,  слюсар з ремонту с/г машин та устаткування;
  2. Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорія "В,С”;
  3. Електромонтер з ремонту та обслуговування електро-устаткування;
  4. Муляр, штукатур, маляр;
  5. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, секретар керівника (організації, підприємства, установи)
Приймаються особи, які мають базову загальну середню освіту (закінчили 9 класів). Термін навчання 3 роки. Окрім того, проводиться набір учнів, які закінчили 11 класів, на спеціальність:
  • "Водій автотранспортних засобів категорії "В,С”, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва,  слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ”
Термін навчання 6 років.

При ліцеї  учні мають можливість отримати підготовку на керування мототранспортними засобами категорії «А1, А»(скутер, мотоцикл).
Учні, зараховані в ліцей, одержують стипендію, та здобувають професію і середню освіту. Мають можливість харчуватися в їдальні. Період навчання в ліцеї зараховується в трудовий стаж.


Індивідуальне заняття з персональним комп'ютером


Заняття з автосправи, підготовка автомобілів до виїздуВиступає вокальний ансамбль училища, соліст М.Крук, художній керівник Я.Пацула