СУДОВОВИШНЯНСЬКА БІБЛІОТЕКА
Судововишнянська бібліотека, служить взірцем у справі пізнання нашого краю, плекання рідного слова, формуванню національної свідомості, веде широку пошукову роботу, залучивши до цього школу, громадскість та широкий читацький актив.

Адреса:
Львівська обл., Мостиський р-н.,
м.Судова Вишня, пл. Івана Франка, 4
(Народний дім, 2-й поверх)

Час роботи:
Бібліотека працює з 12:00 до 19:00 години
Вихідні дні: Неділя та понеділокБібліотека для дорослих 

У бібліотеці працюють 4 штатні працівники: завідувач, бібліотекар читального залу, бібліотекар юнацького абонементу та техпрацівник.

Завідувач бібліотеки:
Моніка Петьовка

У фонді бібліотеки налічується 15 326 примірників книг, 3-4 рази у рік поступає надходження нової літератури, це література яка цікава для всіх та й на різну тематику.
Наша бібліотека - це центр краєзнавства. Бібліотекарі проводять цілеспрямовану роботу по збиранню, збереженню та наданню користувачам документальних джерел та інформацій з історії та культури минулого і сучасного життя нашого краю, широко розкриває свої краєзнавчі фонди в краєзнавчих кутках, які оздоблені елементами декоративно-прикладного мистецтва (вишивками, плетінням з бісеру та ін.).
Особливе місце виділяється творам видатних постатей Судововишнянців, це: І.Вишенському, Б.-І. Антоничу, Т.Дмитрасевичу, а також зібрані папки - досьє про творчу діяльність сьогоднішніх творчих особистостей нашого міста, це Л.Яремчук, П.Кухта, Р.Шуст, поетеси О.Стоянецька, О.Івашко, М.Плахтина.
Протягом року працівники бібліотеки проводять масові заходи до видатних та круглих дат, роблять усе від них залежне, щоб у бібліотеці користувач знайшов розуміння і добру пораду, відповідь на більшість питань.
Хорошим змістом роботи відзначився клуб за інтересами «Веселка», у бібліотеці діє виставка: «Влада. Бібліотека. Населення», де надається інформація населенню про роботу міської та районної ради.
Шкода, що ми не можемо використовувати технічні засоби комп'ютер, ксерокс та не маємо змоги грітися газом, зате маємо надію на кращі часи та на добрих меценатів, адже бібліотеки - це носії розумного, доброго, бо дорога в духовний світ йде обов 'язково через бібліотеку.
Завідувач бібліотеки.


Бібліотека для дітей 

нараховує:

три бібліотечних працівника:
Галина Вікторівна Холодєєва;
Любов Василівна Степаняк;
Олена Василівна Плахтина;

та тех. працівниця:
Ольга Іванівна Холодєєва.

Завідувач бібліотеки:
Галина Вікторівна Федосєєва.

За 2012 рік бібліотека отримала 272 примірники, в тому числі 165 книг. Вибуло за 2012 рік 538 примірників в тому числі 430 книг.
На 1.01.2013 рік книжковий фонд бібліотеки складає 16 114 примірників, в тому числі 15 723 книги та брошури.
Діти молодшого шкільного віку люблять читати різноманітні казки, як українські так і зарубіжні, оповідання та вірші.
Найчастіше діти середнього шкільного віку цікавляться програмовою літературою (твори українських та зарубіжних класиків), пригодницьким жанром, літературою фентезі.
В читальному залі читачі можуть ознайомитися з газетами та журналами. Серед яких журнали: "Малятко", "Пізнайко", "Зернятко", "Барвінок", "Світ дитини", "Однокласник", "Розкажіть онуку"; газети "Наш край", Судововишнянський вісник", "Журавлик", "Голос громади".