ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА САЙТІ

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

Усі не зареєстровані особи, які знаходяться на сайті називаються гостями. Гості не можуть повноцінно використовувати усі можливості сайту.

Щоб бачити та залишати коментарі, висловлювати власну думку, брати участь у обговоренні різних тем та створювати власні теми для обговорення, щоб мати можливість завантажувати на свій комп’ютер в електронному варіанті (форматі PDF) всі попередні видання міської газети «Судововишнянський вісник», розміщувати оголошення, задавати питання, залишати власні відгуки та пропозиції вам слід зареєструватись і набути статус користувача.

Усі користувачі перевіряються на достовірність введеної про себе інформації при реєстрації на сайті. Якщо ваше ім'я та прізвище справжні, ви набудете статус перевіреного користувача. Усі такі користувачі можуть розміщувати на сайті власні статті та добавляти власні фотографії у фотоальбом.


РЕЄСТРАЦІЯГоловні правила на сайті:

При реєстрації вказуйте тільки дієвий адрес електронної пошти. Після процедури реєстрації на нього буде відіслано повідомлення з підтвердженням. Тільки після підтвердження реєстрації ви будете вважатися користувачем даного сайту.
  1. Під час реєстрації на сайті вказуйте достовірну інформацію про себе.
  2. Для розміщення власної статті на сайті повинен бути дотриманий перший пункт даних правил.
  3. Для розміщення на сайті привітання чи реклами будь-ласка зверніться до адміністратора.
  4. На форумі забороняється залишати повідомлення, які не мають жодного відношення до обговорюваної теми, та залишати пустопорожні коментарі, або коментарі з прихованим змістом (посиланням)
  5. На сайті забороняється вживати нецензурну лексику, та брутальну лайку.
  6. На сайті забороняється розміщувати спам, рекламу інших ресурсів, які не мають жодного відношення до даного сайту.
  7. Забороняється ображати адміністрацію. Наводити наклеп на адміністрацію сайту та на органи місцевої влади (карається законом). Такі дії в межах сайту спричинять занесення користувача до чорного списку.
Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування.

Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати правила у будь-який час і вносити на свій розсуд коррективи. Будь-які суперечки з адміністрацією заборонені. Вхід на сайт може блокуватися на розсуд адміністрації. Занесення порушника до чорного списку проводиться без попереджень. За дрібні порушення можуть виноситися усні попередження.

Адміністрація.