Головна » 2015 » Квітень » 6 » Кубок району і області
19:22
Кубок району і області

29 березня на нашому стадіоні відбулися перші два офіційні матчі на кубок. Спочатку на поле вийшли судововишнянська молодіжна команда і Волиця. Гра проходила за переваги господарів, а перемогли гості-2:1, за рахунку 1:1 наш воротар помилився і маємо програш.
Минулої неділі команди грали у Волиці.
"Вишня" у рамках чвертьфіналу обласної ліги чемпіонів приймала команду села Новашовичі Дрогобицького району. За два тайми ми практично не загрожували воротам суперників, не дивно, що і рахунок - 0:0. У неділю суперники грали на Дрогобиччині і зустріч завершилася 3:2 на користь господарів, які забили пенальті на останній хвилині.
Мостиська"Скала"  теж вдома зіграла внічию -1:1 з командою Золочівського району.
У першому турі цього турніру нічию було зафіксовано ще в одній грі, а знане нами Гійче програло в Угерсько -1:2.