Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Народний депутат відзвітува за перші 100 днів роботи - ВІДЕО (24 березня 2013р.у приміщенні Народного дому міста Городок)
Народний депутат відзвітува за перші 100 днів роботи - ВІДЕО
ВасильДата: Субота, 22.06.2013, 18:21 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Депутат Дубневич дав звіт про свою діяльність
ь


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Субота, 22.06.2013, 18:24
 
OMДата: Неділя, 23.06.2013, 16:00 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Додано (23.06.2013, 15:00)
---------------------------------------------
Я.Дубневич молодець, хоч від цього депутатства він більше втратив, ніж отримав, але слова свого не зрікся, на відміну від інших не став тушкою. Реально старається щось змінити, допомогти. Як вже було сказано, ще до виборів, в тому числі і мною неодноразово наголошено, що в першу чергу допомога піде туди, де було надано йому найбільшу підтримку і він це робить. Сьогодні, коли мені кажуть чим Я.Дубневич допоміг нам вже в статусі народного депутата, я завжди нагадую про наше третє місце з кінця списку всіх територіальних громад (їх більше триста), почекаємо доки черга до нас прийде. І це правильно , навіть і на тлі того, що місто наше потребує багато нагальної допомоги, потрібно тримати власне лице. Ми чомусь виявились не далекоглядними. Завжди діло починається зі слова, лише словна людина варта на повагу та наслідування. І життєвий девіз Я.Дубневича: "І словом, і ділом"  до цього часу не давав підстав в ньому сумніватися.  Коли думаєш одне, говориш інше, а робиш взагалі щось третє, то і життя  претендує лише на долю воза з байки Крилова "Лебідь, щука, рак".
Але не дивлячись ні на що ми вибудовуємо сьогодні плани нашої подальшої співпраці. Коли я тут сказав "ми", я мав на увазі громаду і нашого народного депутата Я.Дубневича.


Повідомлення відредагував OM - Неділя, 23.06.2013, 16:01
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Народний депутат відзвітува за перші 100 днів роботи - ВІДЕО (24 березня 2013р.у приміщенні Народного дому міста Городок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: