Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Питання по діяльності порталу » Питання до адміністратора (Інфо)
Питання до адміністратора
ВасильДата: Четвер, 11.04.2013, 14:21 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб не засмічувати форуму питаннями діяльності адміністратора, на сайті написано що буде створений "спеціалізований форум, призначений для обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму".
Поки я його не знайшов-задаю питання-я хочу скинути
уточнюючі дані про одну з громадських організацій,щоб їх відкоригувати.
Куди-напевно на електронну пошту,яку?
Дякую.
І ще одне Якщо я хочу перейменувати мною створену тему "Антиозеленення міста", наприклад, в "Сквер з павільйонами в центрі міста"-як мені це зробити?  Написати до Вас прохання з перейменованою назвою?Або якщо я захочу видалити якусь тему-теж до Вас писати?  Дякую.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Четвер, 11.04.2013, 14:25
 
AdministratorДата: Неділя, 14.04.2013, 16:54 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Доброго дня!
Так сталося, що в мене не було можливості затриматися на сайті і дати вам відповідь. Я приношу свої вибачення.

Відповідаю по ваших питаннях:

1. Окремий форум планувався в перспективі відповідно до його потрібності. На мою думку питання по діяльності sv.ucoz.com. можна було ще на деякий час залишити у загальному форумі. Але якщо вам більше імпонує обговорення діяльності порталу на окремому форумі, то особисто по вашій прозьбі я це вже зробив.

2.Якщо б ви добре читали інформацію про сайт, то побачили б мою електронну пошу, та ссилку на ВК...

3.Переіменувати чи видалити тему, а також змінити її зміст можу тільки я, тому, на майбутнє, для цього звертайтесь до мене.
Переіменувати тему "Антиозеленення міста" в "Сквер з павільйонами в центрі міста"?
 
ВасильДата: П`ятниця, 17.05.2013, 15:50 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж не побачив цих відомостей, тому і я прошу вибачення.
Так, перейменуйте, будь ласка, тему "Антиозеленення" на "Чи виправдане буд-цтво НОВОГО "РИНКУ" в центрі?+ВІДЕО".
А також, в темі "Сміттєзвалища за три грн." допишіть в кінці назви теми теж +ВІДЕО.
Дякую.

Додано (17.05.2013, 14:50)
---------------------------------------------
Прошу опублікувати до кінця протокол сесії від 21 березня 2013р., а також протокол сесії від14 травня 2013р.
(відбулась якщо не помиляюся тільки одна сесія за період між ними).
Дякую.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Понеділок, 15.04.2013, 15:11
 
Форум » Test category » Питання по діяльності порталу » Питання до адміністратора (Інфо)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: