Головна » Статті » Розвиток міста

Відбувся шашковий турнір
В неділю 02.06.2013р. в приміщенні малого залу Народного дому міста Судова Вишня відбувся перший місцевий шашковий турнір.

В змаганнях взяли участь 13 спортсменів, яких було поділено на 2 вікові категорії – «юнаки»(до 20р.) та «чоловіки». Приємно вразила усіх присутність гостя із Мостиськ –Облонка В.(який в підсумку посів 4 місце).
Тривали змагання п'ять годин і от які маємо результати:
1. В категорії «юнаки» абсолютним чемпіоном став Андрух Тарас. 2, 3 та 4 місця визначити було важче, оскільки троє учасників – Бокало В., Ваданюк А. та Санницький Д. набрали однакову кількість очок. Лише за підсумками очних зустрічей визначили призерів – Ваданюк Артем посів друге місце, а Санницький Дмитро – третє.
На фото: голова Ради організації Коблик В. вручає приз переможцю Андруху Тарасу

2. В дорослих заслужену перемогу на досвіді здобув відомий місцевий шахматист – Оленяк В.М.
Друге місце посів керівник фізвиховання ліцею – Павлик Я. І., третє – депутат міськради – Драбчук А. С.

Організатор змагань ГО «ПСП-ПРОМОВА» і надалі планує проводити подібного роду змагання(в т.ч. і з шахмат) та матеріально стимулювати молодь до цього.
Організація висловлює подяку директору Народного дому – Ілечко В. Й. за дозвіл у проведенні змагань в клубі, а також висловлюємо подяку завідувачу бібліотеки – Петьовці М. Р. за орендовані нами столи.
Категорія: Розвиток міста | Додав: Василь (10.06.2013)
Переглядів: 393 | Рейтинг: 0.0/0