Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Турнір пам’яті Ярослава Хріпи
22:05
Турнір пам’яті Ярослава Хріпи

На стадіоні Судововишнянського ліцею, який знаходиться у древньому парку, відбувся турнір чотирьох команд, присвячений пам’яті першого президента ФК "Вишня" Ярослава Хріпи. Ініціаторами проведення турніру стали його сини Олег та Ярослав.
На урочистому відкритті змагань голова федерації футболу Мостиського району, гравець команди "Вишня" Роман Матис розповів, що покійний Ярослав Хріпа у 60-70 роки минулого століття грав у захисті за судововишнянську команду на першість області. Футбольну команду організував на "Сільгоспхімії", де він працював. Дружина підприємства неодноразово вигравала кубок району.
Був одним з ініціаторів створення футбольного клубу "Вишня", який і очолював понад 10 років. Команда "Вишня" тоді за 3 роки завоювала право грати у вищій обласній лізі.
Турнір проходив за правилами 8Х8. Ось його результати:
"Вишня" - "Судова" - 3:2, Крисовичі - ліцей - 3:0, "Вишня" -  ліцей - 3:0, Крисовичі - "Судова" - 1:2, "Судова - ліцей - 3:0, "Вишня" - Крисовичі - 1:0.
Кубок завоювала "Вишня", на другому місці - ще одна судововишнянська команда, а гості з Крисович фінішували третіми.
Кращим гравцем турніру став учень ліцею Олег Кухта, який грав з травмою руки.
Сини Ярослава Хріпи просили подякувати всім тим, хто долучився до проведення турніру, який пройшов на високому рівні.