Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Турнір на Передмісті
21:50
Турнір на Передмісті

З нагоди свята Чесного Хреста Господнього у Судовій Вишні на недавно збудованому футбольному полі, що на вулиці Передмістя, відбувся традиційний районний турнір з міні- футболу, який організували депутат міської ради Ігор Вдов’як, а також мешканці цієї вулиці Роман Степаняк, Михайло Курляк і Михайло Рак. У змаганнях взяли участь п’ять міських команд і села Заріччя.
Інтерес до турніру численних уболівальників привернув увагу тим, що в ньому брали участь футболісти місцевої "Вишні", яка лідирує у чемпіонаті району і молодої судововишнянської команди- призера другої ліги чемпіонату Мостищини.
У боротьбу за чемпіонство втрутилися і гості, але програш 0:3 від молоді позбавив їх права грати у головному фіналі.
На попередньому етапі "Вишня" і "Молодь" зіграли -1:1, а у фіналі амбітні юні футболісти обіграли старших колег з рахунком 4:0 і стали переможцями змагань.
Організатори турніру нагородили команди грамотами і пам"ятними призами, а всіх учасників пригостили смачною рибною юшкою.