Головна » 2013 » Грудень » 30 » Обласні турніри в нашому місті
14:19
Обласні турніри в нашому місті

Минулого тижня два обласні турніри проведено у Судовій Вишні.
У спортзалі школи відбувся турнір з волейболу серед дівчат пам"яті кандидата у майстри спорту Василя Боляка. Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття змагань. Дітей привітали заступник мера Зіновій Бохонок, директор ДСШ Євген Скляров, тренер Роман Базиляк. Він розповів, що Василь Боляк народився у 1954 році, був призером першості України, чемпіон району і області. Волейболом почав займатися у парку, який у центрі місті, бо поруч мешкав.
Було піднято державний прапор, усі присутні співали державний Гімн.
П’ять команд виборювали нагороди турніру. Призи дітям підготували міська рада, підприємці Юрій Дідич, Юрій Думанський.
Переможцем стала команда Солонки, другими фінішували учні мостиської ДЮСШ, а третіми- львів’яни, з якими працює 83-річний тренер. Судововишнянці зайняли 4 місце.
У спортзалі садка "Сонечко" змагалися юні тенісисти. Сім команд взяли участь у турнірі, якому теж передувало урочисте відкриття.
З технічних причин не можемо подати його результати.