Головна » 2013 » Травень » 15 » Нічия на новому стадіоні
12:07
Нічия на новому стадіоні

Минулої неділі розпочалася першість району з футболу, де наше місто у прем’єр-лізі представляє команда "Судова". Стартову гру ми провели проти Мокрян. Зустріч відбулася на новому футбольному полі, яке на Передмісті. "Судова" у кінці матчу зрівняла рахунок, гол провів Роман Марко, який виріс у Мокрянах і вийшов на поле перед цим.
З результатів першого туру відзначимо перемогу Стоянець - 5:1 над Ар.Волею, а мостиська "Скала" виграла 1:0 від Золоткович. Усі інші зустрічі завершилися внічию.
Цієї неділі ми приймаємо Зав’язанці.
"Вишня" провела третю гру, приймала Ременів. У першому таймі Антоняк відкрив рахунок, але гості скоро його зрівняли.
Після відпочинку судововишнянці пропустили ще один гол, помилився воротар. На останніх хвилинах не використав шанс звести гру у нічию Знетиняк, не влучив у пусті ворота. Підсумок - 1:2.