Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Проблеми міста. Дитячий Алкоголізм (Проблема№ 1)
Проблеми міста. Дитячий Алкоголізм
ВасильДата: Понеділок, 01.04.2013, 22:19 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Судова Вишня –невелике місто. Тут немає ні одного норомально доглянутого парку, по яких можнабуло б прогулятись, ні сучасного, доступного для всіх спортзалу, ні кінотеатру,
нічне освітлення вулиць часто просто відсутнє..
Стан архітектурних споруд  (та багатьох простих будівель міста) тавідсутність норомального озеленення, в т.ч. на тротуарах, роблять картину дуже
жалюгідною. Більше того - недавно був свідком не насаджування, а навпаки,
зрізування добрих старих дерев в центрі міста, біля газетного кіоску!(для
правди скажу, що були там і деякі засохлі гілки). Звичайно, владі потрібен час,але деякі важливі питання можна вирішити вже сьогодні.
Невтішно тут повечорах, а особливо на вихідних. Молодь(особи віком до 35 років), не маючи
можливості впорядкувати своє дозвілля вищезгаданими способами, та будучи
заручниками та під впливом сюжетів молодіжних фільмів та серіалів(в яких часто
відсутні будь-які моральні та християнські цінності) збоченої західної
цивілізації, знаходить вихід у вживанні алкоголю(а можливо і не тільки.) П’є тому,
що нема що робити – просто так, або вважаючи це модним,на день народження
наприклад(а можливо наслідуючи своїх кумирів), і жваво обговорюючи чи
пригадуючи вчорашній ніч та пов’язаним з ним «пригоди».Вважаю проблемою№ 1 м. Судова Вишня(як і можливо цілої України) ДИТЯЧИЙ АЛКОГОЛІЗМ. Показовим і кричущим показником здоров’я школярівє дослідження в одному з районів Києва, яке показало, що із 9000 дітей 96% з
них мають порушення здоров’я, які можуть ускладнитися внаслідок посиленого
навантаження під час уроків фізкультури.Слушним іповчальним є зауваження прем’єр-міністра сусідньї держави Д. Медвєдєва,який
днями запропонував внести зміни до Кримінального Кодексу РФ щодо запровадження
покарання у виді позбавлення волі до осіб, які продають алкогольні напої
неповнолітнім. Вважаю цей крок рішучим і правильним,таким, що потрібний і в
нашій державі..Знаючи, що вшколі та ліцеї є необхідні технічні засоби для проведення агітаційної роботи
щодо шкідливості вживанню алкоголю
, та користуючись відеофільмами на цютематику,було б доцільним якщо не ЩОТИЖНЯ, ТО ХОЧА Б ДВІЧІ НА МІСЯЦЬ
транслювати це за допомогою проекторів для широкої аудиторії учнів.Чому вартопроводити таку агітаційну роботу? Не потрібно довго пригадувати – варто лише згадати три недавніх(сумнозвісних)випадки, пов’язані із вживанням алкоголю в нашому місті. Трапляються вони, на
жаль, переважно на великі свята, або ж просто відмічаючи власні іменини cake .Пригадайте випадок з останнього Дня Незалежності біля закладу на автобусній –
чоловік в нетверезому стані свідомо здійснив наїзд на людей,втікши з місця
події. Або святкування іменин-літнього Івана 2011р. мешканці  вул.Д.  Галицького(подія сталась на дорозі в районісільгосптехніки) теж мають пам’ятати..Закінчилось все, Слава Богу без смертельних
наслідків. Недавно вибиті вікна в школі та Народному Домі теж, переконаний,
були вчинені молодиком в стані алкогольного сп’яніння. Як бачимо- все ставалось
з людьми, які були напідпитку. На черзі нові свята  booze Як зменшитивживання алкоголю серед судововишнянської молоді? – Дуже просто -частково або
повністю обмежити його споживання в громадських місцях. Хтось скаже що це
безглуздість. Але хіба це не той засіб, який виправдовує всі методи для його
досягнення?!

Додано (01.04.2013, 21:15)
---------------------------------------------
Щодо дітейшкільного віку, [size=11][/size]то був свідком, як діти (10-14 років) перед фізкультурою, чи передпоходом на футбольну секцію, хотіли купити «енергетики» для додаткової «підзарядки»шкідливою для них енергією. Думаю всі погодяться, що це не на користь їхньому
здоров’ю. Потрібно це заборонити і провести роз’яснювальну роботу серед
школярів(наприклад, показом фільму на цю тематику).Щодо спорту в місті. В Судовій Вишні ми є часто свідками того, як нашіспортсмени(які займаються наймасовішим у нас видом спорту) влаштовують гучні
відмічання (з обов’язковим атрибутом на столі) на знак своєї n-ної чергової перемогои. Я теж радію цимперемогам, бо люблю цей вид спорту. Але є і другий бік перемоги, який часто
відбувається в піццерії або в закладі на автобусній, на вихідних, після змагань. Саме тоді,коли багато молоді, чи дітей  приходятьсюди на морозиво чи піццу, чи ще щось. Зі сторони виглядає це так, що самі спортсмени,не задумуючись над цим, і, звичайно, несвідомо, пропагують вживання алкогольнихнапоїв серед молоді міста. Виходить ще один парадокс- ТІ, НА ЯКИХ ПОТРІБНОРІВНЯТИСЯ, самі стають антигероями для молодшого покоління. Молоді хлопці ідівчата дивляться на старших, це відкладається в їхній свідомості, і думають
собі: «А хіба ми так неможемо?»…Вини власників цих закладів на перший погляд немає. Самі спортсмени могли б це розуміти.Тому, враховуючивище наведені кричущі факти стану здоров’я молоді, а також для збереження
генофонду нації, пропоную повністю заборонити продаж різного роду алкогольнихнапоїв (в т.ч. пива) на території міста молодим людям віком до 20(або і більше)
років і встановити контроль за їх розпиванням вже наявними для цього людськими ресурсами.
– Рішення, хоча і непопулярне,зате старше покоління мало б безумовно позитивно сприйняти таку ініціативу
влади.p.s. Вважаю, що якщо владі міста разом з правоохороннимиорганами та профілактичною роботою навчальних закладів, вдалося б за допомогою таких жорстких та непопулярних методів зберегти
здоров’я молоді, а також хоча б частково створити умови для впорядкованого
дозвілля молодих людей – це, безумовно, було б найбільшою її заслугою.

Додано (01.04.2013, 21:19)
---------------------------------------------


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Середа, 03.04.2013, 17:20 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Пане Василь, дякую Вам за Вашу громадцьку позицію, тішуся з того що саме Ви, як молода людина піднімаєте на сполох цю проблему. Тема дуже серйозна, яка потребує спільних, великих зусиль кожного з нас. Здебільшого проблема виникає там, де маються серйозні матеріальні та соціальні проблеми. Старші ламають голови де заробити копійку, подекуди допускають непродумані дії, вчинки, молодь не задіяна, не знає як себе реалізувати, соціальна і  матеріальна несправедливість, подекуди безвихідь та елементарний брак культури, виховання та постійний вал проблем "штовхають" наше молоде покоління в обійми оковитої. Простою забороною тут нічого не порадиш, оскільки заборони прийняті, в тому числі і на законодавчому рівні, але як бачимо вони не спрацьовують, тут на мою думку спрацьовує правило, що заборонений плід смачніший. Напевно траба починати з найголовнішого з виховання в сім"ї, бо в першу чергу ми, батьки відповідальні ким виростуть наші діти. Не на словах, а на власному життєвому прикладі, почині їх виховувати, бо самі слова, без наглядного та конкретного життєвого поступку, результату дадуть дуже мало. Що ми можемо позитивного вимагати від своїх дітей, коли самі на такі речі неспроможні. Ми наївні, коли думаємо, що дітей можна обдурити. Сім"я, це основа основ, фудамент на якому буде будуватися людина, як особистість. Деколи чуємо, що школа, чи церква не займається належним чином вихованням дітей, але школа, чи церква надає практично однакові можливості для всіх дітей, для всіх бажаючих. Але, як бачимо, одні чомусь ростуть виховані, а другі м"ягко кажучи не зовсім. Крім цього науково доказано, що характер дитини активно формується лише до п"яти років, а дальше проходить лише його "огранка". Які задатки дадуть батьки, такою практично і виросте дитина, хоча є і вийнятки, але це малий відсоток, просто ми привикли перекладати свою батьківську вину на когось. Але не має чого нарікати на дзеркало, коли в самого рожа крива. Так що на мій погляд треба в першу чергу  вчити батьків правильно виховувати власних дітей і тоді буде покладено кінець цьому замкнутому колу, тоді буде і в нас, виросте високоорганізована громадська спільнота і як результат подібних проблем. буде набагато менше.
 
ВасильДата: Четвер, 04.04.2013, 22:42 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
booze   smok hands

Додано (04.04.2013, 21:42)
---------------------------------------------
Ви колись написали: "Де візметься в нас громадська позиція, чи думка, коли ми спільно, кожен зокрема не буде виявляти та присікати цих примітивних осіб."  (прим.: щодо осіб, котрі пробили колеса в причепі).
Чому б Вам не зайняти цю активну громадську позицію і не заборонити продаж алкоголю, пива та енергетиків в місті?
Чи, можливо, чиїсь бізнес-інтереси важливіші за здоров’я наших громадян (та дітей)?!
Якщо на те пішло- забороніть, а вони нехай вже дістають собі цей "заборонений плід". Ви ж, зі своєї сторони, зробите все можливе для цього, а там вже як Бог дасть, так і буде!  А то так і будемо переливати з пустого в порожнє, переводивши стрєлкі і звинувачуючи батьків та ще півсвіту у неповноцінності.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Четвер, 04.04.2013, 22:49
 
AdministratorДата: П`ятниця, 05.04.2013, 21:49 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Я собі смутно уявляю, як можна заборонити реалізацію алкоголю. Ліцензію на його продаж дає не міська рада, а органи державної влади. Міська рада регулює лише режим роботи об"єкта торгівлі, так само, як і неуповноважена складати адміністративні протоколи порушень діючого законодавства. По-перше, міська рада, як суб"єкт владних повноважень, не наділена такими повноваженнями. По-друге, такого рішення міський голова не вправі приймати одноособово, лише колегіально виконавчим комітетом, чи сесією міської ради. По-третє, приймаючи завідомо незаконне рішення, роблячи ставку на такий дешевий популізм, за яким нічого не має, через деякий час почнеш виглядати ідіотом, який словесно воює з вітряками. І останнє, пустою забороною, яка не підкріплена юридичною відповідальністю цієї проблеми не зупинити, тим більше не вирішити. В нашому законодавстві є певні обмеження, заборони, а що ми бачимо: пили, п"ють і пити дальше будуть. Тут на мій погляд потрібно міняти підходи до цієї проблеми, треба щоб вживання алкоголю, пива сьогодні з культури споживання перетворилося в сором від споживання, щоб це викликало асоціації власного морального падіння в очах інших, встид, який би приводив такі особу до морального страждання. А сьогодні нажаль, асоціації діаметрально протилежні, сьогодні це спосіб самоутвердження і біда в тому, що ніхто серйозно не пробує ці речі міняти. Поодинокі потуги в суспільстві цієї проблеми не вирішать. Взагалі складається таке враження, що крім видимості вирішення цієї проблеми реально нічого не робиться. Ми сьогодні шукаємо один в одному не союзника, однодумця, а такого собі козла відпущення, на якого би можна було звалити вину за долю власної безвідповідальності.
 
ВасильДата: П`ятниця, 05.04.2013, 22:09 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви, я, ОМ- це вже не поодинокість. 
І Ви самі відповіли що можна виконавчим комітетом чи сесією міської ради подібне,на ваш погляд популістське, рішення прийняти.
Я лиш писав саме про ініціативу міського голови у розгляді подібного питання.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Понеділок, 08.04.2013, 16:55 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Уявіть собі міська рада заборонила (?) продаж алкоголю в місті. Як процедурно виконати дане рішення? А ніяк, таке рішення -це буде підзаконний нормативно-правовий акт, який буде порушувати цілий ряд вищих нормативно-правових актів та законів держави, він зразу же після його прийняття набирає статусу незаконного, що означає практичну неспроможність його застосування та відповідальності за його невиконання. Прийняття незаконних рішень, коли вони прийняті колегіально, чи то сесією, чи то виконкомом, перш за все свідчить про рівень правової обізнаність органу і буде оскаржене прокуратурою, а коли буде прийняте міським головою одноособово, то таке рішення може привести його до адміністративної, чи кримінальної відповідальності.Є права та свободи людей, які охороняються Конституцією та законами України, ніхто безпідставно не має права обмежувати права та свободи людини, ні сесія, ні виконком, ні тим більше міський голова. Наше законодавство побудоване за таким постулатом юриспруденції, коли громадянин може робити все, що прямо не заборонено законом, а посадова особа лише те, що прямо дозволено їй робити законом. А тому міський голова, як люба посадова особа, згідно власних посадових повноважень, зобов"язаний поступати згідно чітко прописаних обов"язків, та використовувати свої владні повноваження в спосіб, як передбачають його права. Не більше і не менше, є чітко окреслені посадові рамки, коли почнеш виходити за них "напоришся" на перевищення власних службових повноважень, а якщо знайдуть в цьому ще й власний мотив, то "намалюють" зловживання службовим становищем. А коли не використав власних посадових прав, чи  обов"язків, будеш мати щонайменше халатність.Як Ви знаєте, в певний період часу, я майже двадцять років "просидів" над проблемою виявлення посадових злочинів, так що в цьому питанні я розбераюся дуже добре. Не все так просто, як дехто думає. Кожен крок і кожне рішення має бути перш за все добре обдумане, бо як ми знаємо і ініціатива деколи буває наказуєма.
 
ВасильДата: Понеділок, 08.04.2013, 23:00 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановний пане Відповідачу, почну з того, що Тема, створена мною, називається «дитячий алкоголізм», і, дозволю собі зауважити, що Ви дещо вибірково відповідаєте на мої дописи. В нас з Вами різні погляди на життя, але ми погодились на тому, що це дійсно велика і кричуща проблема , і вона дійсно існує в нашому місті, як і загалом по Україні.І стає щораз більшою та неконтрольованою. Виною цьому різні чинники.
На Ваш погляд, основною причиною цьому є виховання дитини в сімї - мовляв, що собі виховають - те і будуть мати..На мій погляд, це саме легше – звинувачувати у всьому батьків..Більше того,-  неозброєнимоком можна помітити, що в нашому, сучасному перенасиченому інформацією суспільстві,це далеко не основний корінь проблеми. Батьки не в спромозі самостійно встежити за дитиною 24 год. на добу та вберегти її від шкідливого впливу зовнішніх факторів, яке диктує нам, як я вже сказав, наше недосконале суспільство.(Або скажіть
мені-чи можливо батькам норомально виховати дитину, якщо вони самі зловживають сп.напоями?) Відповідь очевидна- вони неспроможні це зробити.
Тому, я запропонувавВам, як людині яка має деякі владні можливості в нашому місті, і головне, бажання, посприяти вирішенню цієї проблеми. Якщо уважно прочитати мій перший допис на цю тему, то я конкретно запропонував, щоб  Ви проявили ініціативу і здоровий інтерес до цієї проблеми. Звичайно НЕ ОДНООСОБОВО(і це всім зрозуміло,хіба що дітям в школі..),і не «вже сьогодні» прийняли міри. Тут потрібна конкретна програма вжиття заходів. Якщо Ви не знаєте як це зробити, то можете запропонувати шановним
ПАНАМ-ДЕПУТАТАМ висловити свої думки, можливо, вони щось «підкажуть»,і прийняти які-небудь міри. Я лиш як простий мешканець міста, запропонував свій скромний варіант розвитку подій- вести активну просвітницьку роботи від імені влади та заборонити продаж алкогольних напоїв(в т.ч. пива) та "енергетиків" особам віком до 20 років,посилити контроль за їх розпиванням з боку «дружиннмків» та постаратись хоча б частково впорядкувати дозвілля молоді.
Звичайно, і я це прекрасно розумію, що не можна от так взяти – і повністю заборонити продаж всього цього на території міста. Хоча і Ви, і я, і сподіваюсь інші тверезо мислячі люди були б тільки «ЗА».. Це могло би бути кінцевою метою,і зовсім непопулістською.
Починати ж потрібно з малого..(Як кажуть, і Москва не за один день збудувалась!) Висновок до всього цього напрошується тільки один- ЯКЩО НІЧОГО НЕ РОБИТИ - ТО ВСЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ТАК, ЯК Є. АЛЕПРОБЛЕМА САМА СОБОЮ НЕ ЗНИКНЕ.
Хіба Вас ОСОБИСТО таке влаштовує? Можливо через своюзайнятість, чи ще щось Ви не надаєте цій проблемі такого ВЕЛИКОГО значення..Тому, користаючись нагодою, яку Ви самі мені надали, я ще раз дозволю собі звернути Вашу увагу на те, що потрібно щось починати робити в місті щоб змінити цю, на перший погляд, безвихідну ситуацію...(Чи то провести рік боротьби з дитячим алкоголізмом в місті, чи зініціювати різного роду масові спортивні заходи(крім футболу, а то він зрозуміло для всіх чим закінчується booze )..)


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Понеділок, 08.04.2013, 23:16
 
OMДата: Вівторок, 09.04.2013, 18:16 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Щоб наша полеміка з цього питання не набирала якогось незрозумілого протистояння, з вказуванням хто і чим має займатися, чи просто не виглядала, як вправляння у психологічних тренінгах по висвітленню проблеми дитячого алкоголізму, хочу проясниту одну річ. Я не даю вибіркової відповіді на Ваші дописи, ми з Вами не на процесі і полеміка в нас не в форматі прокурор - адвокат. Просто Ви постійно апелюєте, що Ви влада, значить щось робіть, хоч щось, але робіть. Виходить чомусь так, що ми одні в тому винні, бо не забороняємо того, що давно вже заборонено, що не вживаємо заходів, які давно вже задіяні.Спонукання нас до прийняття рішення за ради рішення, яке виїденого яйця не стоїть нікому не потрібне і інакше, як популізмом я його назвати не можу. Я так собі зауважив, що в кожній моїй новій відповіді, Ви постійно шукаєте, якусь задоринку, щоб вкотре зачепити. Ну це мені нагадує дитячу гру "купи слона". В такий спосіб ми рішення проблеми не знайдемо, тоді треба пошукати ціль цієї дискусії і можливо реагувати в інший спосіб. Якщо це просто провокативний жанр тематики, тоді це одне, коли дійсно хочемо знайти якісь шляхи вирішення проблеми, тоце зовсім інше.  Вам не подобається підняте мною питання виховання дитини батьками, тоді аргументуйте це. Якщо батьки не виховують дитини, то виховає  її вулиця і ні школа, ні церква, ні інші суспільні інституції, тим більше міська влада якісно не вирішать питання подальшого дитячого  виховання, чи ще гірше перевиховання. Бо ми як правило стараємося вирішити питання з наслідками цієї проблеми, а потрібно  впливати на її причину, дивитися в корінь і звіттіля починати, а сім"я це початкова стадія. Дитина тільки но починає усвідомлювати, починає копіювати поведінку власне своїх батьків, а не директора школи. Це як в медицині, успіх лікування залежить від правильного та своєчасно поставленого діагнозу, так і в нашій ситуації потрібно шукати цей корінь зла, але там де він апріорі може бути. До слова дитячий алкоголізм, це і від части і медична, і моральна, і соціологічна проблема. Тут потрібна дискусія і спільні дії свіх сторін: батьків, громади, лікарів, психологів, педагогів та інших осіб.Локально, в межах міста, силами однієї людини, чи однієї із сторін цієї проблеми не вирішити, бо локально в межах однієї сім"ї деколи вирішити її не можливо. От і судіть самі.
 
ВасильДата: Вівторок, 09.04.2013, 21:42 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто уважно прочитавцю тему- той зробив кожен для себе відповідні висновки. Я, на мою думку, аргументував причину виникнення проблеми
з різних сторін, з самої глибини підійшов до неї - і запропонував свої варіанти її вирішення.(які для Вас здаються популістськими- це Ваше право..)
Ви сказали що у всьому винні батьки. І що міська влада тут не в змозі зробити нічого для вирішення цієї проблеми.І не запропонували нічого. (І це теж Ваше право).
Приємно було подискутувати.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Середа, 10.04.2013, 10:56 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Пане Василь, ну давайте без обід. Дискусія дуже добра справа, вона породжує істину і тема, яку Ви підняли досить "доросла". В історії нашої нації, ми вже один раз проходили, в минулому, (17-18 століття) тотальне спивання нашого народу. Алкогольне зубожіння, до якого не останніми приклалися жиди, приводило до того, що цілими селами люди спивалися. За горілку продавали останнє, одні наживалися на біді інших, а пияцтво перетворилося в культ, всюди процвітало\а убогість,  зубожіння  та страшна бідність. І тільки спільні дії цвіту української нації, інтелігенція, духовенства, незаперечних авторитетів, велика просвітницька робота через підняття культури та моральності нації, переведення факту вживання горілки до розряду сороміцьких явищ, які приносили ганьбу та встид в родину, вдалося побороти цю проблему. Може Ви помічали, що при в"їзді в окемі села, стоять старі кам"яні хрести, їх тоді ставили в тих селах, в знак того, що люди цілим селом перед Богом прийняли кл"ятву про зрікання від вживання алкоголю. Ну тоді проблема виникла можливо із-за того, що народ був затурканий, закріпачений, неосвідчений та в додачу бідний, а зараз що...
Бачите, чомусь лише ми обидвоє дискотуємо, а ті щоби мали також, щось сказати, мовчать. Що зробиш, нехай мовчать, поки ця проблема не зачепить і їх особисто, а тоді щоб оправдати власне "мовчання ягнят" будуть стрілки переводити на кого завгодно, тільки власної вини ніхто не визнає. 
Пане Василь, я пропоную разом нам апелювати до всіх інших, в першу чергу до нашої інтелігенції, нашого духовенства, до всіх, хто пр"ямо, чи опосередковано, але бере участь у вихованні нашого молодого покоління, щоби в такий спосіб, можливо як Ви до мене, якось будемо впливати на них та ситуацію.Може тоді з цього і получиться нормальна дискусія. Тоді можна розробляти тактику і будувати плани.
 
ВасильДата: Середа, 10.04.2013, 18:28 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Радий такій новині. Однозначно будемо щось робити. Ідеї є,бажання також.

27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
БартоЛомьюДата: Середа, 15.05.2013, 21:28 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Василь, я от скільки читаю ваші "полемічні і цікаві" теми ніяк не можу зрозуміти одного, чого ви тим добиваєтеся? дискредитації місцевої влади? зменшення авторитету міського голови? вам були дані вичерпні і достатні відповіді на поставлені вами запитання, що продажу алкоголю не можливо заборонити, оскільки будуть порушені ряди законів і НПА..

Скажу від себе, що дана проблема закладена у самій свідомості дітей, і побудова нових парків , тренажерних залів, в цілому даної пролеми не вирішить.. не продадуть -- знайдуть когось щоб купили(самі знаєте як було і як є)

Також варто сказати, що якшо ви так печетеся про проблему дитячого алкоголізму, пишіть листи до ВРУ, до президента, не допоможе -- в Європейський суд, вносьте пропозиції до зміни НПА, і т.д.. це буде більш дієвішим, ніж сидіти дома на форумі і описувати як погано живеться нам у місті.. фактично знаючи нашу владу то це по суті нічого не дасть, але Ви пишіть, збагачуйте своє і так підуте его)

P.S -- будь попроще Вася, і люди можливо потянуться.
 
ВасильДата: Субота, 25.05.2013, 10:28 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
«Стоп-алкопоп»: у Львові стартувала кампанія проти вживання дітьми слабоалкогольних напоїв.
Львівська міська рада заборонила зовнішню рекламу міцних напоїв. Дуже актуальний та гідний наслідуванню приклад для влади:

«Стоп-алкопоп»: у Львові стартувала кампанія проти вживання дітьми слабоалкогольних напоїв.
У Львові на базі шкіл реалізовують соціальний проект «Стоп алкопоп», який передбачає профілактичні бесіди про шкідливість слабоалкогольних напоїв у навчальних закладах Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представлять презентацію про шкідливий вплив алкопопів на організм дітей та молоді.

«Проблема вживання алкопопів неймовірно актуальна в наші дні. Адже споживання слабоалкогольних напоїв активно впливає на несформований організм підлітка, поступово руйнуючи його. Багато батьків навіть не здогадуються, що у солодких напоях із привабливим виглядом приховується алкоголь», – говорить в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай.

На профілактичні зустрічі вперше запрошено власників МАФів та магазинів, які розташовані біля шкіл, а також їх реалізаторів.

Довідка.
Алкопопи – слабоалкогольні напої із вмістом етилового спирту від 1,2 до 8,5 відсотка об’ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш як 14,0 г на 100 см3, виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю.
стаття тут: http://zik.ua/ua/news/2013/05/22/410004


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Субота, 25.05.2013, 10:38
 
OMДата: Субота, 01.06.2013, 00:24 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Не порахуйте за рекламу. Я сьогодні  прочитав цікаву річ. Як стверджують вчені алкоголь сам по собі не шкідливий, шкідлива його кількість. Оскільки будь-яка отрута в малих дозах це ліки, а ліки в великих дозах - явна отрута. Цікаво те що вчені дослідили і те, що першими помирають ті, які зловживають алкоголем, після них помирають ті, які зовсім не вживають алкоголю. І найдовше живуть ті, які знають міру алкоголю. Ну але це стосується в першу чергу дорослих і аж ніяк не дітей.
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Проблеми міста. Дитячий Алкоголізм (Проблема№ 1)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: