Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Зникла вхідна кореспонденція Судововишнянської міської ради (Зникли 2 доставлені в міську раду запити на публ. інформацію)
Зникла вхідна кореспонденція Судововишнянської міської ради
ВасильДата: Вівторок, 13.08.2013, 15:23 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
1 та 2 серпня 2013рр. користучись своїм правом на отримання публічної інформації від суб*єкта владних повноважень - Судововишнянської міської ради, відправив 2(два) листи з поміткою "Публічна інформація". (питання які в них порушив можете знайти в кінці повідомлення #2 якщо перейдете по цьому посиланню: http://sv.ucoz.com/forum/4-35-1)
Згідно закону на протязі п*яти днів мені повинна була прийти відповідь. Не прийшла...

Пішов сьогодні -13.08.2013рр. в міську раду запитати яка доля цих двох листів і коли буде мені надана відповідь?
На що секретар мені відповіла що "ніякі листи не приходили".
Дуже дивно...

Я вернувся на пошту і спитав у поштарки Поліщук О. чи справді вона їх принесла в міську раду - адже вона особисто мене запевнила тоді - 1 та 2 серпня відповідно, що їх туди занесе у ці ж самі дні, коли був написані листи.. На моє запитання поштар Поліщук О. ствердно відповіла що "так. Передала їх бухгалтерці Дашкевич З.А."

Вернувся в міську раду до бухгалтера Дашкевич З.А. і запитав куди поділись ці листи? - На що бухгалтер відповіла що всі листи вона передає секретареві міської ради. Так і було в цьому конкретному випадку.

Отже, вийшов замкнутий круг. Висновки можете робити самі.

Що ж, підсумую, що не полінувався і дійсно видрукував ще раз ці два запити на інформацію і приніс їх в міську раду- особисто, при свідках вручив їх секретареві. Секретар їх зареєструвала. Сподіваюсь цього разу відповідь прийде у визначений законом термін.
Із змістом запитів можете ознайомитись тут:
Прикріплення: 0858469.jpg(95.7 Kb) · 8982805.jpg(123.6 Kb)


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Вівторок, 13.08.2013, 16:29
 
OMДата: Середа, 14.08.2013, 18:06 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Пане Василю, принесли Ви офіційно запити, зареєстрували їх і не має проблем, можна і рекомендованим листом відправити, коли встидно самому прийти. Не треба пізніше робити десять кругів і вияснювати то, що вияснити не можливо. Як голова не хоче думати, страждають ноги, і дещо ... Чомусь Вам вічно, щось по життю мішає, щось зникає, щось пропадає, хтось ображає, не поважає. Як Ви збираєтеся взагалі людей захищати в рамках власної правозахисної організації, коли себе не можете. Є така армійська приказка: на "ображених" воду возять. Ось тут, для себе, Ви повинні робити  висновки, а інші тут вже давним-давно висновки зробили.
 
КапітанДата: Середа, 14.08.2013, 23:42 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Для відома всім кого це стосується, можу дати таку консультацію.
Вищий адміністративний суд (ВАСУ) листом від 16.11.2011 № 2091/11 / 13-11 видав роз'яснення. При цьому, ВАСУ вказав, що абзацом двадцять
сьомим пункту 2 Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року N 270,
встановлено, що документом, що підтверджує надання послуг поштового зв'язку, є розрахунковий документ, за формою і змістом відповідний Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у
сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (касовий чек, розрахункова квитанція тощо). З аналізу зазначеної норми вбачається, що розрахунковий документ, виданий поштовим відділенням, є доказом надання
(оплати) послуг поштового зв'язку, тим не менш, він не дає суду
можливості перевірити вміст поштового відправлення і не містить повної
адреси одержувача. Враховуючи викладене, ВАСУ вважає, що з урахуванням
вимог частини третьої статті 106 КАСУ, належним доказом направлення
суб'єктом владних повноважень відповідачу і третім особам копії позовної
заяви та доданих до неї документів може бути опис вкладення разом з розрахунковим документом. Крім того, іншим доказом може бути письмове підтвердження відповідача або третіх осіб (розписка, штамп про отримання, тощо), про отримання позовної заяви та доданих до нього
документів.
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Зникла вхідна кореспонденція Судововишнянської міської ради (Зникли 2 доставлені в міську раду запити на публ. інформацію)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: