Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Запитання ЗЕМЕЛЬНІЙ КОМІСІЇ судововишнянської міської ради (Щодо земельних торгів (аукціону) на земельні ділянки міста)
Запитання ЗЕМЕЛЬНІЙ КОМІСІЇ судововишнянської міської ради
ВасильДата: Понеділок, 08.07.2013, 18:58 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні члени земельної комісії, чи потрібно було проводити земельні торги у формі аукціону (передбачені ст. 135 Земельного кодексу України) щодо оренди земельних ділянок полощею 130,0 га (про які голосували депутати на останній сесії №35)
і за їх результатами

укласти договір оренди земельної ділянки з учасником (переможцем) земельних торгів, який запропонував  би найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів ???

Адже зрозуміло, що для міської ради повинен бути пріоритетним інтерес про найбільш високу процентну ставку від оренди даних ділянок...

Чому про план передачі земельних ділянок не було повідомлено ні в пресі, ні на сайті ?! 

Можливо, знайшовся б інвестор, готовий платити більшу процентну ставку, ніж "Яблуневий Дар"?

 Чому після депутатського дозволу про надання земельних ділянок не було опубліковано ні слова ніде?
З повагою, керівник ГО "ПСП-ПРОМОВА".


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
КапітанДата: Вівторок, 09.07.2013, 12:56 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Василь, ти знаєш мене дійсно дивує чому відразу вирішили (судячи з публікацій міського голови на форумі), що землю  передадуть (чи передали, бо ніхто толком нічого не знає) Яблуневому Дару, адже в нас в районі є ще один потужний орендар такий як Агрокульутра Мостиська, який теж міг би взяти участь в аукціоні. Взагалі вважаю, що ці питання треба ставити до голови м/р або секретаря, бо земкомісія робить свою роботу, що тривожить людей, насамперед яка стосується нових кварталів забудов і ій не до того чи висвітлюються такі питання чи ні, тому все таки приходжу до висновку, що  питання про висвітлення в ЗМІ вищевказаного не до земкомісії, але судячи з твоїх останніх  "дискусій" з  ОМ по іінших темах, то тобі вже немає до кого задавати питання, що стосуються роботи міської ради, чи не правий я ?
 
ВасильДата: Середа, 10.07.2013, 15:30 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво як це "ніхто толком нічого не знає" - депутати що вже не пам*ятають за що голосували на останній сесії?! Якби був протокол цієї сесії - ми б знали усі деталі, а так залишається здогадуватись лише за що вони одноголосно голосували "ЗА"..!
 ЩОДО ЗАПИТАНЬ- і далі продовжую задавати питання міському голові, які вважаю суспільно-корисними та важливими для міста та його мешканців (НАПР. ПРО ДОЦІЛЬНІСТЬ СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СУДОВОВИШНЯНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ), тому виходить, що Ви не праві )
Див. тут останні запитання: http://sv.ucoz.com/faq

І наголошу що я все ж таки очікую на відповідь когось із членів земельної комісії чи повинен відбуватися аукціон в подібних випадках оренди земельних ділянок?

ТАК чи НІ?

Додано (10.07.2013, 14:30)
---------------------------------------------
Я виправив питання щодо доцільності створення громадської ради на інше - не менш важливе- чому на сайті відсутня рубрика "ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ"?.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Вівторок, 09.07.2013, 15:05
 
КапітанДата: П`ятниця, 12.07.2013, 11:09 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Василь, є можливість передати земельні ділянки відповідно до закону, керуючись ч.2 ст.134 ЗК України, яка передбачає продаж земельної ділянки або прав на них (оренда, тощо) без проведення земельних торгів, зокрема передача громадянам земельних ділянок для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва,
будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і
споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва,
будівництва індивідуальних гаражів, для сінокосіння і випасання худоби,
для городництв.

Ніби так зробили наші депутати, хоча протоколу тієї сесії я не бачив і ніхто нічого по суті не коментує на сайті


Повідомлення відредагував Капітан - П`ятниця, 12.07.2013, 11:17
 
ВасильДата: П`ятниця, 12.07.2013, 15:22 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, звичайно, МОЖНА і "оминути аукціон" - 
можуть оформити ці 130 гектарів як "землю для ведення фермерського господарства", 

знайти для цього декілька людей (можливо й "підставних"), 

а потім, з часом, просто приватизувати ці земельні ділянки! (адже в них буде таке право!)

"ГЕНІАЛЬНО!!!"
Подивимось на дії судововишнянських депутатів - проголосують вони за це, чи ні..


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Вівторок, 16.07.2013, 11:22 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Пане Василь можливо я дам Вам відповідь. Земельним законодавством чітко передбачено порядок та процедуру отримання права оренди на землю, яка проводиться виключно на конкурентних засадах, через земельні торги, аукціон, а також є виключний перелік передачі землі в оренду без застосування такої процедури. Навіщо про це запитувати, Ви ж обидва юристи, це прописана законодавча норма. Тут ніхто нічого, в першу чергу закону,  не "оминає".  Я ще раз повторюся, це якась параноя, коли постійно,всюди і у всіх діях ввижається підлог, зловживання, перевищення службових повноважень, розкрадання, ну просто весь спектр посадових злочинів, тут розстріляти нас мало. Шановний, кожен судить в міру власної розпущеності, з власної життєвої позиції. Чого варті голі звинувачення? Де та геніальність? Все побудовано на припущенням. Як висловились деякі депутати на моє прохання прокоментувати дописи на сайті, вони не варті уваги, щоб на них тратити час. Я стараюся відписати, це моя позиція, а зрешту кожен має право поступати, як вважає за потрібне, в тому числі коментувати, чи ні.
Тепер щодо Яблуневого дару, ми прийняли рішення, але інвестор не спішить брати землю, так само як і Агрокультура (останні відмовились від нашої пропозиції). Так що скоріше всього земля дальше буде "дичавіти",  Вам на радість пане Василь, оскільки інтерес і в Яблуневого дару до цієї землі пропав. Може Ви візьмете в оренду цю землю, Ви так багато для цього зробили. Такі ми українці, "ні сам не гам, ні другому не дам".
Щодо протоколу, вийде з відпустки секретар міської ради,підготує та надасть електронний варіант протоколу і він обов"язково буде оприлюднений на сайті.
 
ВасильДата: Четвер, 15.08.2013, 15:14 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Отже, як стало зрозуміло тепер з ухвали №29 від 18 червня 2013р., яка була прийнята на 35 сесії, яка тут публікується, дійсно зроблено так, що надано дозвіл для створення фермерського господарства - яке потім зможе собі цю землю легко привласнити(бо це передбачено законом) - 10 частину міста Судової Вишні!

 
Прикріплення: 5477963.jpg (150.1 Kb) · 2416666.jpg (155.5 Kb)


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Четвер, 15.08.2013, 18:04 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Раз Ви такий розумний, поділіться процедурою привласнення землі, як Ви виразились "(бо це передбачено законом)"(?).  Ну геніальності та розуму не має меж. Коли Ви собі  малюєте чортиків, а потім самі їх шугаєтесь, це Ваша особиста справа, але коли  хочете щоб цю маячню люди за чисту монету приймали і зі страху штанами трясли, бо завтра міський голова продасть землю разом з Вами, це вже публічність, за яку потрібно тримати відповідальність. На кого Ви розраховуєте і за кого Ви людей маєте? Бред сивої кобили, а головне пустишка. Виходить головне шуму побільше наробити, а Ви хоч щось з того всього "наспіваного" доведіть, хоч найменшу Вашу страшилку, маєте прокуратуру, міліцію, цілу плеяду контролюючих органів, накінець суд, в перед. Хоч щось одне, та запишіть до своєї "перемоги". А то виходить ми перше пишемо, подаємо все в страшному форматі подій, робимо навколо сказаного великі хвилі, звинувачуємо цілу купу людей, а потім через деякий час стає Вам щось зрозуміло. Знаєте, шановні,я думаю Ви знаєте те, як називають таких до яких доходить лише на сьомий день. І що мені робити, як так буде постійно? Можливо я Вас буду просити витримати тих сім днів, поки до Вас дійде.
Пане Василю, чому Ви не даєте жодної відповіді на мої запитання на форумі, пора з власної хвилі перейти на загальнодоступну і по дорослому тримати дискусію...  Я сім днів зачекаю...
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Запитання ЗЕМЕЛЬНІЙ КОМІСІЇ судововишнянської міської ради (Щодо земельних торгів (аукціону) на земельні ділянки міста)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: