Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Скандальна сесія міської ради від 18.06.2013р. (Молодий депутат звинувачує депутатів у підміні рішення сесії)
Скандальна сесія міської ради від 18.06.2013р.
ВасильДата: Середа, 26.06.2013, 22:28 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відповідь.
Можливо і справді скористаюсь таким правом (оренди)...

Дійсно, не всі городи обробляються. Але не обробляються тому - що люди не хочуть їх обробляти або їм невигідно. І якщо є такі люди, які готові вкладати в це кошти і працю своїх рук - не розумію чому їм цієї землі не дати..
От напишіть в "Віснику"-хто візьме землю і зобов*язується її добросовісно обробляти?"- Певен що бажаючих буде так багато, що попит перевищить пропозицію..

Земля для "Яблуневого дару" годиться найкраще під сад - це не є родючий чорнозем.

А сад, як всім відомо, потребує затрат набагато менше, ніж рілля...І якщо б будь-хто  посадив собі тут сад, то не бачу абсолютно ніякої логіки щоб це задоволення від збирання плодів своєї праці передавати комусь іншому - тому ж таки "Я. Дару".
До речі цікаво скільки гектарів буде їм передано..?


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Середа, 26.06.2013, 23:08
 
OMДата: Четвер, 27.06.2013, 12:59 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Ви знаєте скільки років дана земля "дичавіє", ми декілька разів пробували знайти орендаря під с/г призначення. Приїхали одні, другі подивилися, але так і ніхто не взяв в оренду, ні свої ні чужі. В нас виходить чомусь так, коли хтось взяв, зразу хочуть брати "всі". Я не маю нічого проти оренди землі, я проти пустих балачок, я проти тої ситуації коли і сам не гам, і другому не дам.  Як би я бачив реальне прагнення людини взяти в оренду землю, коли вона приходить в міську раду, цікавиться, робить розрахунки, є на прикладі переконливою в своїх намірах, розуміє те, що хоче і що на неї чекає, то чому не дати. А в нас беруть рішення і все, це означає що вся робота вже "зроблена", але сьогодні такі "фокуси", як раніше не проходять, сьогодні дякуючи керівництву держави людина має пройти складний, тернистий і матеріально дуже затратний шлях, а тому коли людина стикається з цією бюрократичною машиною опускає руки і нічого не робить. А наші рішення мають також свій власний термін життя, тобто дію в часі. Якщо протягом цього часу особа, якій було дано такий дозвіл на вчинення певних дій, навіть не спромоглася нічого зробити, наше рішення втрачає юридичну силу, його потрібно знову колегіально поновляти, або приймати заново. Цей термін складає термін один рік. Протягом трьох  років з дня прийняття рішення, особа повинна виконати рішення міської ради, але при умові, що протягом року, з дня видачі рішення, вона почала процес його виконання.
 Рішення про передачу в оренду землі під сади є на 130 га. А фактично покаже проект відводу, він може бути таким, або меншим за вказану площу, але не більшим. Сьогодні вони готові платити найвищу ставку оренди в регіоні з поміж усіх інших потенційних орендарів.
 Я би не сказав, що сад потребує набагато менших затрат ніж рілля, скоріше на оборот, а це означає, що цього питання Ви просто не вивчали та не аналізували. Там лише проектна документація забере солідні гроші. Сад, це практично понад 60% ручної праці, а це означає робочі місця, крім цього сад має бути огороджений, має бути круглорічно та круглосуточно охорона і т.п. Щоб дістати задоволення в плодів праці рук своїх, спочатку потрібно пережити "гіркоту" затрат, розчарувань та штучних перешкод.
 
ВасильДата: Четвер, 27.06.2013, 15:29 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане голово, я ж не говорю що сам оброблю 130 га.
Крім того, можна на законних 2,0 га обійтися і без огорожі та без охорони. Це право людини, а не вимога закону-маю на увазі обгородити та охороняти.
Тому затрати були б невеликі - і не такі як на ріллю це 100%.

Наскільки я розумію - більше землі під оренду вже немає - міська рада віддала все..?


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Вівторок, 02.07.2013, 11:42 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Не правильно Ви розумієте, є земля, хочете брати в оренду, немає жодних проблем. Подавайте заявку, бізнес-план, але реально, а не для дутих понтів. Бо хто хоче працювати завжди шукає засоби, способи досягти наміченого. Ще раз підтверджу те, що сад ніколи не обходиться  дешевше ніж рілля. "Яблуневий дар"  щоб мати відповідну очікувану віддачу від саду, який починає родити лише на третій-п"ятий рік, щороку вкладає по 15-16 тисяч євро в гектар саду. А не вкладеш, нічого мати і не будеш. Не дотримаєш, або пропустиш щось одне, можеж загубити всю свою попередню працю. Вони виграють на тому, що мають повний цикл переробки. Не вірите мені, поспілкуйтеся зі спеціалістами, але не потрібно говорити дурниць про те чого не розумієте та не знаєте. Я не агроном, а тому в агротехніку не лізу.

Повідомлення відредагував OM - Вівторок, 02.07.2013, 11:42
 
КапітанДата: Вівторок, 09.07.2013, 13:23 | Повідомлення # 20
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Мер чи з "Яблуневим даром" планується укладати зобов"язання по розвитку інфраструктури міста? Скільки вони планують працевлаштувати людей насамперед чи є вимоги щодо працевлаштування саме Судововишнянців, а не з "добросусідських" сіл ?
 
OMДата: Вівторок, 16.07.2013, 12:04 | Повідомлення # 21
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Щось не відомо ще, чи взагалі вони візьмуть землю в оренду. Як остаточно визначаться тоді  будуть проговорені всі аспекти угоди по предмету договору. Бо сьогодні я не хочу щоб виглядало так, коли ми вже  й "лоша запрягаємо до воза від кобили, якої іще не купили". На все свій час.
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Скандальна сесія міської ради від 18.06.2013р. (Молодий депутат звинувачує депутатів у підміні рішення сесії)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: