Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Ціни на продукти харчування в місті (Де дешевше?)
Ціни на продукти харчування в місті
ВасильДата: Вівторок, 11.06.2013, 23:28 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподіваюсь що створення цієї теми заощадить час та гроші жителям міста, а також сприятиме створенню здорової конкуренції.
Бо продуктових магазинів в нас багато, і ціни бувають дуже різними..
Отже, пропоную тим людям, кому є що сказати на цю тему, висвітлювати це тут.
Наприклад, був сьогодні в продуктовому магазині підприємця К., що

за адресою вул. 1 Листопада,1(біля Судововишнянського ліцею):

молода картопля - 8грн./кг,

огірки - 4грн./кг.
Станом на 11.06.2013р.

Був радий бачити таку ціну на картоплю, бо ще недавно бачив в іншому місцевому магазині по 13грн./кг.
Залишився задоволеним смаковими якостями як картоплі, так і огірків.
Можливо, в користувачів сайту є й інші пропозиції щодо цін на різні предмети побуту чи чогось іншого в місті. Їх можна класифікувати на категорії (якщо на це погодиться і допоможе адміністратор), та висвітлювати їх тут.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Середа, 12.06.2013, 00:01
 
KolyaДата: Середа, 12.06.2013, 11:55 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Одного разу купив папір туалетний "Панда панночка" в центрі міста в магазині підприємця Б. за ціною 2,2 грн./шт. станом (приблизно) на 15-20 травня цього року, був крайньо обурений ціною і якістю продукту. Продукт має низький ресурс використання, він дуже жорсткий, а для мене це важливо, томущо моя шкіра дуже ніжна... Пізніше купив туалетний папір "Обухів 65" (ціна 1.60 грн./шт., станом (приблизно) на 1-5 червня) також в центрі, але вже в магазині громадянина Д.. Залишився дуже задоволений: помірна ціна, мягкість, ніжність, високий ресурс використання, високі чистячі властивості. Хочу подякувати цій фірмі за те що радує нас таким високоякісним продуктом.
 
ВасильДата: Середа, 12.06.2013, 14:10 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Коля, можливо крім туалетного паперу, Вас цікавлять і інші предмети та ціни на них, і Ви звертали на них увагу?
Чи від того часу у Вас в голові відклався лише спогад про два туалетні папери?!
Бо те, яка ціна на нього була місяць тому, не є актуальним в цій темі.Тим більше Ви не вказали адресу цих підприємців.
Будьте, будь ласка, коректні і не засмічуйте такими неактуальними дописами цю тему.
Щоб не бути голослівним та підтвердити свої слова своїм же авторитетом Ви можете повністю назвати своє ім*я та прізвище.

Мені, наприклад, теж було б цікаво мати розмову з відповідальними людьми. Для цього я (і наша організація) пропонувала кожному з користувачів реєструватись під правдивим ім"ям. Див.: http://sv.ucoz.com/forum/3-14-1

В планах організації провести дослідження ринку продовольчих товарів м. Судова Вишня. Сподіваюсь і на підтримку з боку молодих депутатів. З повагою, Башак Василь - керівник ГО "ПСП-ПРОМОВА".


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Середа, 12.06.2013, 14:51
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Ціни на продукти харчування в місті (Де дешевше?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: