Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Що це за нове міське сміттєзвалище в урочищі Деберки ? (запитання до міської влади)
Що це за нове міське сміттєзвалище в урочищі Деберки ?
ZojaДата: Четвер, 12.09.2013, 16:38 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
З того ,що пишуть в міcькій газеті виглядає, що проблема зі сміттям ніде не ділася і то проблема наша спільна. Десь мали створити комітет, який би займався збором коштів для нормального сміттєзвалища -та щось його не чути.На мою думку ,треба таки засипати сміттям ту яму як на ДмитровичІ, а тоді її загорнути бо нічого іншого  і ліпшого в голову не приходить.
 
OMДата: П`ятниця, 20.09.2013, 17:08 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Проблема нікуди не зникла, з Мостиськ маємо ультиматум, або гроші на перешаровку та розгортання, або не возити побутове сміття в Мостиська. Хочуть того чи не хочуть наші люди, а ціна з 01 жовтня 2013 року буде вже по п"ять гривень з особи (і вона поки що ще найменша в регіоні). Якщо би добросовісно платили всі жителі міста, ми би якось виходили на нуль, якщо цього не буде, тоді іншого шляху як піднімати ціну ніхто не придумав. Мали б власне сміттєзвалище, платили б набагато менше. А так самі люди не дають його тут зробити, то прийдеться платити.  Будемо вживати примусових заходів спонукання людей до оплати за сміття, нічого не вдієш. КП "Моє місто" закінчує друкувати списки жителів міста по вулицях, де буде відображено, хто і як платить за збір та вивіз сміття. Кожен зможе це побачити на окремій рубриці нашого міського сайту. Так не буде, щоб хтось жив за рахунок іншого. Може в когось є власне бачення розв"язання цієї проблеми, буду вдячний що Ви нею поділитесь. Не все в цьому світі досконале, не все можна знати, бачити, розуміти, так само, як знайти правильне рішення, людині властиво помилятися і я не є виключенням. Тому за любу допомогу, пораду буду вдячний.
 
КапітанДата: Середа, 16.10.2013, 21:40 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Де планується розміщувати прицеп на який вивозять сміття, бо там де він стоїть йде оновлення будівель та напевно буде облагороджуватись територія?
Яка ситуація зараз із вивозом сміття, бо бачив, що той прицеп тиждень не вивозили, невже знову нас чекає повторення у місті травневих подій ?


Повідомлення відредагував Капітан - Середа, 16.10.2013, 21:41
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Що це за нове міське сміттєзвалище в урочищі Деберки ? (запитання до міської влади)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: