Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Що це за нове міське сміттєзвалище в урочищі Деберки ? (запитання до міської влади)
Що це за нове міське сміттєзвалище в урочищі Деберки ?
КапітанДата: Середа, 15.05.2013, 13:34 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
  • Пане мер, чому та на підставі яких нормативно-правових актів, вчора 14.05.2013 року працівниками КП "Моє
    місто" було вивезено сміття в мальовниче урочище "Деберки" в озерах  якого купаються та відпочивають більшість мешканців міста?
  • Чому вказані незаконні дії, як вважає громада,  проводились без попереднього обговорення з громадами вулиць Сагайдачного, Довженка, Терешкової,Лермонтова ? Що буде з тим сімттям, що було вивезенно на саму вершину гори за шостим озером ?
  • Коли запрацює проголошена  Вами система складування сміття в контейнери та його вивіз за межі міста? Яка буде орієнтовна вартість такого вивозу? Як може вплинути громада міста на прискорення такого варіанту?


P.S. Створення цієї теми та усі вищевказані  питання  ініційовані не особисто мною, а громадою вулиць Сагайдачного, Довженка, Терешкової,Лермонтова, тому просив би Вас та всіх інших відвідувачів кометувати як до громади.


Повідомлення відредагував Капітан - Четвер, 16.05.2013, 01:08
 
КапітанДата: Четвер, 16.05.2013, 00:30 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось так виглядає нове сміттєзвалище посеред маловничих гаїв Деберок
Прикріплення: 1708580.jpg (257.2 Kb)
 
truthДата: Четвер, 16.05.2013, 00:38 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Капітан, дуже прикре видовище....  surprised
 
КапітанДата: Четвер, 16.05.2013, 00:39 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
А так виглядає прояв непокори місцевої громади новому сміттєзвалищу, яким перекрито шлях до сміттєзвалища
Прикріплення: 8081435.jpg (197.6 Kb) · 8664889.jpg (222.5 Kb)
 
КапітанДата: Четвер, 16.05.2013, 00:43 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
А що буде далі з таким ось мальовничими місцями біля сміттєзвалища....
Прикріплення: 6067324.jpg (122.7 Kb)


Повідомлення відредагував Капітан - Четвер, 16.05.2013, 00:44
 
truthДата: Четвер, 16.05.2013, 00:47 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Та ж ви спростили роботу комунальному підприємству))) вони ж тепер у цей рів сміття будуть викидувати  facepalm
Шкода що так є, але КП теж можна зрозуміти - сміття реально нема куди вивозити....


Повідомлення відредагував truth - Четвер, 16.05.2013, 00:49
 
КапітанДата: П`ятниця, 17.05.2013, 00:31 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, якщо туди доїдуть, бо сьогодні люди їх не пустили. Повірте люди теж розуміють, що є серйозна проблема
Вважаю, що міській владі терміново потрібно скликати віче всього міста і на ньому вирішувати ці питання, а не працювати поза спинами людей, як це відбулось з Деберками

Додано (16.05.2013, 23:31)
---------------------------------------------


                                                                    ЗВЕРНЕННЯ ДО НЕБАЙДУЖИХ МЕШКАНЦІВ
  !

Дорогі краяни!  вчорашня блокада вивозу сміття  громади Деберок, як бачимо призвела до сміттєвого колапсу. Комунгосп таки дійсно не має куди вивозити сміття і вже його навіть не збирає, а на Сільго взагалі стоїть сморід, все це є критичним і може призвести до спалаху збудників хвороб, тому поки не вирішено питання,-

ШАНОВНА ГРОМАДА МІСТА ! ЯК УМОГА МЕНШЕ ВИКИДАЙТЕ СМІТТЯ, СОРТУЙТЕ ЙОГО І ВИВОЗЬТЕ до пана Возняка, ПРИ ПЕРШІЙ МОЖЛИВОСТІ ПРИБЕРІТЬ І УТИЛІЗУЙТЕ ОРГАНІЧНЕ СМІТТЯ щоб не було смороду !

ПРИЙДІТЬ в неділю на 18.00 год (за інформацією депутатів м/р) в Народний Дім на громадське обговорення  з цього приводу, треба терміново вирішувати проблему - це не жарти,  антисанітарія призведе до катастрофічних наслідків, подумайте про дітей.

P.S. Звернення - моє особисте, а громадські слухання  ініційовані громадою вулиць Сагайдачного, Довженка, Терешкової,Лермонтова та міською владою.


Повідомлення відредагував Капітан - П`ятниця, 17.05.2013, 01:50
 
ВасильДата: П`ятниця, 17.05.2013, 15:43 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Радий що є такі свідомі та активні громадяни в місті, які знаходять вільний час, щоб сфотографувати та показати громадськості "благоустрій від комунальників".
Мені теж доводилось стати свідком їхнім "послугам із благоустрою", - підпалили в парку сухі гілкі і поїхали собі геть - незважаючи що загорілось дерево поруч, та незважаючи на близькість станції ГРП...

Додано (17.05.2013, 14:43)
---------------------------------------------
В останньому номері "Вісника" сказано про якісь "задні землі", що знаходяться за містом, і де нібито має бути новий смітник..
Звертаюсь до міського голови із проханням опублікувати

КАРТУ СУДОВОЇ ВИШНІ з всіма урочищами, парками, "задніми землями" та і взагалі з назвами вулиць міста. 
А то живеш і не знаєш - де що в місті знаходиться. 

Карта міста на цьому сайті вважаю є обов*язковою.

Прикріплення: 1786928.jpg (192.6 Kb)


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
КапітанДата: П`ятниця, 17.05.2013, 22:53 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую, а на рахунок "задніх земель", то думаю це так щоб голову заморочити і звідки взагалі взялась така назва і чи переплітається вона в історії міста, "Деберки" це все було і є.
Доречі  пане Мер Ви так і не відповіли на жодне запитання, та й взагалі Ваша активність на порталі останніми днями не помічена (прошу не ображатись), чи Ви все заготовили на Неділю, якщо так, то до зустрічі.


Повідомлення відредагував Капітан - П`ятниця, 17.05.2013, 22:54
 
AdministratorДата: Субота, 18.05.2013, 00:27 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Міський голова пішов на прощу... буде в неділю...
 
ВасильДата: Вівторок, 21.05.2013, 23:10 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні по каналі zik транслювали проблему із вивозом сміття біля Дмитрович. Мешканці цього села постійно наголошують, що в судововишнянців немає на це законного права. Чи так це насправді? Можливо хтось з міської ради оприлюднить якийсь документ, який би засвідчив що в нас дійсно є право туди вивозити сміття. Дивує чому ніхто із наших працівників міськради чи комунального підприємства не показав цих документів людям...xчи тим же журналістам телеканалу..
Можливо цих дозволів і справді не існує...?!


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
КапітанДата: Середа, 29.05.2013, 23:58 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Отож, друзі по вказаній тематиці, давайте підведемо підсумки, що ми маємо на сьогодні:Тема сміття в Судовій залишається наразі повністю нерозв"язаною, не знаю на скільки стане бюджету міста возити сміття в Мостиська, але заява мера в Нашому краю за вівторок 28.05.2013 року про продовження виготовлення усіх документів на вивіз сміття під Дмитровичі таки думаю рішучий крок зважаючи на супротив громади села, який проявляється саме на нашій території, доречі дивно чому наша громада та влада міста не чинить жодного супротиву діяльності  їхнього "козяра", який випасає худобу по наших городах в урочищах "Під Дмитровичами", "За інтернатське","Деберки" або як тепер стало модно називати "Задні поля", напевно було б прікольно якби люди перегородили дорогу стаду Дмитровицьких кіз і це все знімав би Зік, я думаю і не тільки. smile
А тепер запитання:
Пане мер чому Ваша активність при обговоренні не тільки цієї теми, а й  інших, зокрема новостворених Василем останнім часом непомітна, чому інтернетспільнота має дізнаватись про кроки міської влади через друковані видання, які як на мене не завжди  цікаві для молоді, ви ж створили сайт, то працюйте з ним або доручіть це комусь ?


Повідомлення відредагував Капітан - Четвер, 30.05.2013, 00:01
 
OMДата: П`ятниця, 31.05.2013, 00:29 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Скажу чесно, останні два тижні дали трохи перцю, всі ці проблеми, повірте, виснажують, вже вечером стаєш схожим на вижатий лимон. Сьогодні постала задача з декількома невідомими, її потрібно і швидко, і якісно вирішити. Оскільки в останні дні моніторилось в основному два питання, не рахуючи поточних питань, це проблеми з побутовим сміттям і дорогами. Як виглядають питання сьогодні з проблемою твердих побутових відходів?  На сьогоднішній день вирішено і з першого червня проводимо зміни та виставляємо на проведення розрахунків по казначейству (після 25 числа і до початку місяця зміни не приймають) слідуюче. З бюджету розвитку виділяємо КП "Моє місто" на поповнення статутного фонду, цільово на придбання контейнерів,  99 200, 00 гривень (на придбання 32-х контейнерів ємкістю 1,1 куба для збору побутового сміття), ще 80 000,00 тисяч виділяє нам область з екологічного фонду, це ще 26 контейнерів. 58 контейнерів, це майже половина від потреби. Та виділяємо 25 000, 00 гривень на придбання автомашини ГАЗ 53, ще одну машину придбаємо не за бюджетні кошти. Одна вже є в нас і  її доводимо до пуття, купили необхідні запчастини. Другу маємо пригнати завт ра зі Львова.  Є домовленість з Мостиською міською радою та укладено договір на розміщення побутового сміття на їхньому сміттєзвалищі. Добре. що хоч ціна поміркована. На сьогоднішній день поки не налагодимо процес, будемо раз в тиждень винаймати техніку та вивозити побутове сміття з площадки тимчасового складування  на сміттєзвалище в Мостиська. Площадка для тимчасового складування поки  що буде знаходитися на території бувшої сільгоспхімії, неподалік від майданчика де приймають металолом, оскільки на територію можна в"їхати технікою в любу погоду, а на майданчику де приймають металолом є цілодобова охорона, яка пригляне і за площадкою з побутовим сміттям. Трохи нам допоміг район, виділив з резерву  300 літрів дизпалива і 20 літрів дизельного масла. На позачерговій сесії вирішено питання збору та вивозу сміття в місті поставити в приорітет, зобов"язати кожного власника житлового будинку та квартири укласти до 01.07.2013 року угоду. Ввели посаду інспектора з питань екології, який вже 01.07.2013 року буде уповноважений виявляти власників будинків і квартир , які такі угоди не уклали та складати на них адмінпротоколи і притягувати до адміністративної відповідальності (штрафувати). Це рішення має статус місцевого закону на території нашої міської ради. Крім цього, при розгляді та погодженні любих документів, чи отриманні будь-яких документів ( довідок, характеристик, тощо) міською радою буде вимагатися довідка з КП "Моє місто" про стан справ з оплатою за сміття, в тому числі і при наданні земельних ділянок під ОЖБ, ОСГ, садівництва, городництва, гаражів. НЕ буде укладено угоди, не буде проплачено за сміття, не буде і рішень міської ради. А кому щось не подобається нехай звертається до суду, а ми їхні позови будемо висвітлювати на сайті. Не можуть одні паразитувати на інших і за їх рахунок жити і користуватися тим. І ціну ми змушені будемо підняти для початку до 4-х гривень. Якби всі чесно і вчасно платили, ми би витягнули. Я думаю на сайті, а може також і в газеті будемо друкувати повністю списки жителів міста по вулицях і будемо вказувати реальну картину виносячи її на осуд громади. А то в нас переважно "вболівають" за проблему на весь тембр власних голосових можливостей ті, які і в першу чергу самі нічого не платять. Чесно кажучи, мені вже "цяцькатися" та переконувати людей надоїло. Шановні, я сьогодні не плекаю для себе жодних ілюзій йти на міського голову на слідуючий термін, і сьогодні при таких розкладах в державі, коли все гірше і гірше, і якщо ситуація хоча б не стабілізується не маю жодного такого бажання. Бо навіть цю машину, чи запчастини сьогодні придбати, я змушений купляти за власні кошти, а потім треба сушити собі голову, як їх і коли вернути і в який спосіб, щоб закон не порушити.
Тепер що стосується питання доріг. Ніби надія появилася,я мав декілька розмов з відповідальними посадовцями з області, в тому числі і з заступником Служби автомобільних доріг області В.Б.Барановичем. Є запевнення, що в червні будуть робити поточний ремонт. Про капітальний, як мені сказали, треба забути. У вівторок 04.06.2013 року він, зі своїми інженерами мають бути в нас, мають обстежувати дороги. Що з того вийде покаже час. Крім цього є від імені громади (схід міста) звернення, в якому відображено волевиявлення та застереження громади прийняте на сході міста, особисто під розписку я  вручив їх для губернатора, голови обласної ради, керівника Служби автомобільних доріг області, начальника ДП "Львівський облавтодор", завтра ще вручу для відома керівництву району і прокурору.


Повідомлення відредагував OM - П`ятниця, 31.05.2013, 23:56
 
КапітанДата: Вівторок, 09.07.2013, 13:11 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую Ваші ініціативи, добре, що хоч якось шукаєте шляхи вирішення проблем, але чесно кажучи невіриться, що казначейство в червні дасть м/р необхідні "її" гроші, вони зараз навіть не перераховують людські гроші стягнуті виконавчою службою.

Прохання: Опублікуйте на сайті звернення по дорогах (можете в мою тему "Чому не роблять дороги" )

Додано (06.07.2013, 23:01)
---------------------------------------------

Додано (09.07.2013, 12:11)
---------------------------------------------
Пане Мер ! Чому до цих пір не вивезено або захоронено то сміття на Деберках (або як тепер стало модно називати "Задні поля" ), повірте місцева громада,  яка висловила протест та вдалась до таких рішучих дій що на фото зверху нічого не забуває,  всі обурюють коли ходять по гриби та суниці з дітьми?  Дайте відповідь, чи будете щось робити чи ні  щоб люди знали, що з тим сміттям робити?

Повідомлення відредагував Капітан - Неділя, 07.07.2013, 00:02
 
OMДата: Вівторок, 16.07.2013, 12:14 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Коротко і чесно, руки не доходять, та і додалося нам в плані додаткових матеріальних видатків на організацію вивозу сміття в Мостиська на полігон, які на сьогоднішній день ми поки що не в змозі перекрити від того, що збираємо від людей, а помогти нікому.
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Що це за нове міське сміттєзвалище в урочищі Деберки ? (запитання до міської влади)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: