Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Яка ваша думка щодо проведення фестивалю Козацькі забави? (Реклама для міста чи на вітер викинуті кошти?)
Яка ваша думка щодо проведення фестивалю Козацькі забави?
ZojaДата: Вівторок, 23.04.2013, 10:28 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Два минулі роки підряд в місті проводилися "Козацькі забави", це було приводом сказати світові ,що є таке місто як Судова Вишня і його мешканці можуть щось організувати. Після фестивалю були різні думки щодо його проведення. А  що скажете ви?
 
melliott93Дата: Вівторок, 23.04.2013, 10:28 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня шановний Олег Іванович, мене цікавить яке ваше ставлення шодо проведення фестивалю "Козацькі забави" у 2013 році?
 
OMДата: Вівторок, 14.05.2013, 23:12 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Власне ставлення таке  же саме, як і в 2011 і 2012 роках. Питання в іншому, були б матеріальні можливості, а остальне все робиться. На сьогоднішній день матеріальна основа, це хребет, любого масового заходу. Але поки що ніхто не зголосився з пропозицією допомоги.
 
БартоЛомьюДата: Середа, 15.05.2013, 21:05 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Як на мене, то проведення фестивалю у місті є дуже доцільним , оскільки це згуртовує жителів, і підтримує дух стародавніх традицій, тим більше судячи з боку молоді то минулі два фестивалі дуже сподобалися.. з цього випливає просьба до пана мера, - залучіть будь-ласка усі сили і можливості до пошуку інвесторів для його проведення , з нашого боку будемо дуже вдячні, і обіцяємо Вас всіляко підтримувати..
 
truthДата: Середа, 15.05.2013, 23:43 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що проведення фестивалю "Козацькі забави" не є до кінця виправданим. Це потребує  значних матеріальних затрат з боку міського бюджету. Зі стану наших доріг видно, що міська рада і без цього зводить кінці з кінцями, тож такі святкування на мій погляд зараз не на черзі. Давайте спершу наведемо лад в домі, а вже потім будемо кликати гостей на бенкет  smile
 
LeonДата: Четвер, 16.05.2013, 11:00 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
truth, на даний фестиваль, кошти з міського бюджету не використовуються! Це кошти, які зібрані з підприємців і благодійників. А на рахунок доріг - центральні дороги нашого міста не є на балансі міської ради. З питанням ремонту цих доріг потрібно звертатись до ЛьвіАвтодору і до Яворівського автодору, або ж районної ради!
 
truthДата: Четвер, 16.05.2013, 11:11 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Leon, то можливо краще просити в благодійників допомоги на якісь корисніші речі???
 
LeonДата: Четвер, 16.05.2013, 11:23 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
БартоЛомью, Дякую за Вашу підтримку! Я один з організаторів цього фестивалю, моя думка, що даний захід потрібний для нашого маленького містечка, що б про нього почули в світі, якщо ми зробимо цей фестиваль традицією, до нас будуть приїзжати туристи з різних куточків країни і не тільки. Минулого року в нас на фестивалі були гості з Одесси, Харкова, Києва, Донецька і навіть туристи з Польщі, котрі спеціально приїхали що б відвідати наше свято! Це дійство показує молоді як колись забавлялись козаки: чим харчувались (узвар, куліш і т.д.), змагались. Ця ж сама гармата - не кожен з нас мав можливість побачити на власні очі козацьку гармату, а тим паче постріляти з неї. Але ж це не тільки козацькі змагання, там були і змагання з цього ж таки футболу, а самі розумієте, що це спорт, який нам тільки в корість...

Додано (16.05.2013, 10:23)
---------------------------------------------
truth, Я Вас повністю підтримую в тому, що в нас достатньо проблем в місті на які потрібні значні кошти, але якщо в благодійників просити фінанси на потреби міста, то вони взамін хочуть хорошу рекламу, а де краща реклама як не на масовому заході!? І я думаю, що наш мер вже звертався до різних "добрих людей" за допомогою, але кінцевий результат, бачите на власні очі! Кошти на фестиваль шукають організатори заходу, а не міська рада...

 
КомісарДата: Четвер, 16.05.2013, 13:07 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Позитивно ставлюсь до проведення масових заходів в нашому місті,в тому числі і до "Козацьких забав".Вважаю,що організацією таких заходів повинна займатись міська влада разом із спонсорами та меценатами,керувати всім процесом має спеціально створений комітет складений з місцевих депутатів як це і було в 2012р.
p.s.В 2011р організацією"Козацьких забав"(фінансами) керували Б.В. та Leon,та так накерували,що по завершенні забав міський голова незнав де взяти кошти,щоб оплатити борг за використану електроенергію і так далі.
 
LeonДата: Четвер, 16.05.2013, 14:15 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Комісар, Шановний в 2011 році, я не керував фінансами, прошу мене туди не вмішувати!!! В 2012 році, не тільки депутати міської ради приймали участь в організації фестивалю, а й люди, котрі немали жодного відношення до місцевої влади.
 
БартоЛомьюДата: Четвер, 16.05.2013, 16:31 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
я бачу що думки більшості сходять за првелення фестивалю.. давайте краще подумаємо яким чином ми можемо його провести, в кого які пропозиції?
 
LeonДата: Четвер, 16.05.2013, 16:49 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
БартоЛомью, шукати спонсорів smile
 
truthДата: Четвер, 16.05.2013, 16:57 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
БартоЛомью, цьогоріч виборів не буде, так що "провелення" фестивалю більш ймовірне ніж його проведення...  weep
Пропоную проводити "Козацькі забави" лише напередодні виборів  biggrin


Повідомлення відредагував truth - Четвер, 16.05.2013, 16:59
 
LeonДата: Четвер, 16.05.2013, 17:26 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
truth,
Та можливо ще є добрі люди (спонсори) smile
 
КапітанДата: П`ятниця, 17.05.2013, 00:04 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Фестиваль для нашого міста дуже потрібне дійство, тим більше в умовах  погрішення фінансового стану місцевої влади, катастрофою з дорогами, коломийок з сміттєзвалищами і т.д., але коштів на це, однозначно, погодьтесь в 2013 році не буде, а пошуки солідних спонсорів ні до нічого можуть не привести, тому фестиваль вже потрібно починати організовувати правда більш скромно ніж в минулому році за рахунок власних колективів та практично на їх інтузіазмі, доречі визнаних в Україні, можна було ще запросити якогось не дорогого гумориста, львівських (наших) ді-джеїв, і звичайно на кульмінацію більше б приділити уваги саме спортивним заходам. Відносно організаторів, то вважаю, що минулорічна команда на чолі з мером та З.Фольтовичем, Р.Качмариком (даруйте якщо когось не вказав) найкращий варіант.

Повідомлення відредагував Капітан - П`ятниця, 17.05.2013, 01:17
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Яка ваша думка щодо проведення фестивалю Козацькі забави? (Реклама для міста чи на вітер викинуті кошти?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: