Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Запитання міському Голові (про надбавку за Високі досягнення в праці)
Запитання міському Голові
OMДата: Неділя, 12.05.2013, 22:50 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Відповідь Капітану відносно громадських слухань.  Інформація про те, що мають відбутися громадські слухання була висвітлена і на сайті і в міській газеті. На сайті можете прочитати моє повідомлення №5 за 29.04.2013р. в цій же темі (відповідь п.Василю), пізніше в меню сайту в рубриці "громада міста" мається розділ "оголошення" там також була 29.04.2013 року виставлена мною ця інформація, а також в Судововишнянському віснику №9 від01.05.2013р. друга сторінка, рубрика "оголошення". Оголошення виставлялося на дошку оголошень. Тут проблема не в обізнаності людей, це вже не в перший раз, на звіт міського голови в жовтні та і на попередні громадські слухання більше людей не прийшло. Логіка громади на мій погляд полягає в тому, що ми його (міського голову) вибрали, хай він і робить, тепер проблеми міста це його проблеми, а ми подивимось. Це не правильно, бо міський голова без громади, її бачення, порад, допомоги, в тому числі і критики, але ділової, нічого не вартий , бо немає життєвоважливих орієнтирів. Міський голова, беручи на себе всю повноту відповідальності за всі життєві обставини в місті, без підтримки жителів міста може, сам того не хотячи, зайти в блуд, наробити купу помилок. Не має такої установи, яка би вчила та випускала вже підготовлених менеджерів в сфері керування міською господаркою,  тут наш учитель - це життя та його проблеми. Повірте це дуже велика відповідальність приймати рішення, завжди мучать сумніви, відчуваєш страх за те, чи все правильно зробив  і в першу чергу не перед законом, а перед людьми. Особливо тепер, коли ми живемо в такі економічно "смутні" часи. Коли є можливість, є ресурси і сама державна система устрою працює нормально люди менше помічають помилки, а коли ти обмежений і в ресурсах і в можливостях, коли державну систему лихорадить,то чогось саме це все і ставлять тобі в вину, ніхто реально розібратися в ситуації не хоче.
І ще одне, на зборах було досягнуто домовленостей, що на слідуючу неділю, 19.05.2013 року о 18.00 годині скликаємо в Народному домі загальні збори жителів міста за участі депутатів всіх рівнів, які мають відношення до нашого міста, керівництва району, де пропонується розглянути питання по сміттєзвалищу, питання по дорогах та інші, створення ініціативної групи жителів міста, а можливо і страйчкому для вирішення питань аж до вжиття радикальних заходів впливу. Можливо це не правильно, але нинішня виконавча влада вже і не реагує на наші проблеми, а щоб допомогли, то взагалі не приходиться. А що далі ???
 
КапітанДата: Неділя, 12.05.2013, 23:33 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час проведення заходів було б добре залучити ЗМІ для висвітлення таких проблем, але вони зараз всі контрольовані та й ситуацій таких як наша  - маса по всій області, проте якщо люди піднімуться, то результат повинен прийти, доречі це б було першою акцією опори в Судовій Вишні  бездіяльності мсіцевої виконавчої влади за останні роки, хоча може й нічого не відбутись, бо більшість молоді в нас діють за принципом "моя хата з краю". Пане мер, моя порада - не зволікайте, об*єднюйте людей, залучайте всі можливі ресурси, об*єднюйте зусилля  з політичними партіями та молодіжними громадськими організаціями і повірте Ваше відношення до проблем міста  люди не забудуть.

Повідомлення відредагував Капітан - Неділя, 12.05.2013, 23:34
 
ВасильДата: Вівторок, 18.06.2013, 16:06 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановний міський голово

Ч.2 ст.11 ЗУ «Проінформацію» вказує, що « Не  допускаютьсяпоширення конфіденційної інформації про фізичну особу без її  згоди.» До конфіденційної  інформації про  фізичну особу(див. в тій жестатті 11) належить в т.ч.  дані про сімейний  стан цієї особи.

Разом з тим в «С.віснику» постійно публікуються дані як про самих одружених, а також про дітей
які народилися в місті. Мені достовірно відомо що ці дані в багатьох випадках(а
можливо і в абсолютній більшості) публікуються без згоди на це фізичних осіб.

Те, що ніхто зцих фізичних осіб не протестує проти цього – це питання риторичне..Але, на мійпогляд, міська влада або свідомо ігноруєцю вимогу закону і надає ці дані для рейтингу «С.вісника», або просто цього не знає..  
Чому я зачіпив цю тему? - Хочу запропонувати міській владі – замість того щобне поширювати неправомірно цю конфіденційну інформацію про фізичних осіб – зайнятись
краще оприлюдненням своїх рішень - своїми прямими обов*язками, - так як цього
вимагають наступні закони:


Як того вимагає ст.5 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»- систематичного та оперативного оприлюдненняінформації на офіційних веб-сайтах
в мережі Інтернет; а також відповідно до ст.6 ЗУ «Про інформацію»,
 -інформувати громадськість та засоби масової інформації про свою  діяльність і прийняті рішення.


Прошу повідомити  хто є відповідальними особами за несвоєчасневисвітлення  інформації щодо діяльності міської ради та прийнятих нею рішеньна офіційному сайті міської ради і чи Ви особисто звертали цим особам увагу за невиконання своїхобов*язків. ( зокрема щодо оприлюднення протоколів сесій міської ради, зяких можна побачити які конкретні рішення приймає місцева рада)
Чи будуть в подальшому своєчасновиконуватись ці вимоги законів та  оприлюднюватись протоколи сесій міської радиза час Вашого головування?Особисто не вимагаю висвітлити відразу всі ціпротокои, - бо розумію що на це потрібен деякий час. Спочатку можна було б
оприлюднити протоколи за 2012р.(потім 2011..).Шановний міський голово, хочу почути
Вашу думку щодо порушених мною питань.
З повагою, керівник ГО «ПСП-ПРОМОВА».


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Середа, 19.06.2013, 19:03 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Я Вам відповім дуже коротко, якщо Вас щось та й не влаштовує звертайтеся до суду, в тому числі і щодо статистики міста. Ми робимо те, що робимо і робимо так, як робимо,а Ви спочатку самі оприділіться в тому, що Ви хочете.
Я Вас розчарую, жодних документів до початку роботи сайту, ніхто друкувати не буде. Якщо Вас щось цікавить подавайте офіційний запит, ми Вам покажемо.
 
ВасильДата: Середа, 19.06.2013, 22:04 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую за відповідь

27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
ПравдолюбДата: Четвер, 20.06.2013, 02:46 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Зле шо нема того списку. Добре би було на нього глянути чи не попереставляли там людей. В тому житті всьо може бути. Треба когось попросить шоб їх сфоткав. Василь, та піди вже сам зроби ту справу бо йнакше то ніц не зрушися з місця. Кажуть шо вже деякі люди з Судової платили за місце великі гроші!!!! То вже капець якийсь... Кому вірити, де та правда?
 
OMДата: Четвер, 20.06.2013, 15:46 | Повідомлення # 22
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Правдолюбу. Ви вже в другій темі форуму згадуєте за якісь списки, яких не має. Якщо Ви маєте на увазі черговиків на отримання землі під ОЖБ, то вони були,  є, і ніхто їх нікуди не дів, і не переставляв в них черговиків, це я Вам персонально відповідаю за свої слова. Це зробити просто не можливо. Зараз земельна комісія пройшлася по кожному черговику, по кожному поданому документу. Вся інформація формується в електронному вигляді і найближчим часом буде виставлена також і на сайті. Всіх кого це питання та інші хвилювали, чи хвилюють приходять в міську раду і отримують з цього питання повну та вичерпну інформацію.
Так, дійсно, окремі черговики надавали та і надають матеріальну допомогу на різні потреби громади міста пі нашим контролем, вони свідомі того куди йде їхня допомога, а є і протилежна категорія черговиків, які за сміття три гривні заплатити не хочуть, а будуватися хочуть (?). Скажіть будь -ласка,то з огляду на таку ситуацію, кому ми маємо йти на зустріч, дурних сьогодні немає і ми з нікого робити дурних не будемо. Я не є прихильником того, щоб одні жили за рахунок інших, а тому і в такий спосіб чинив і буду чинити, не дивлячись на крикунів.
Мені особисто ніхто не платив і я особисто від нікого за те, щоб надати комусь  план ні копійки не взяв, не вимагав і нікого на це від свого імені не уповноважував. І не важливо, яка це справа, чи надання землі, чи влаштування дитини в садочок, чи щось інше. Якщо маєте таку інформацію переконливо прошу Вас сказати. Скажу більше, бо і до мене всякі слухи доходять, я сам заінтересований в такій інформації, щоб вивести не чистих на руку осіб, які буцімто беруть гроші для міського голови, бо йому якось не зручно, беруть собі за щось від когось гроші. Пам"ятайте, це відверта брехня, такого з моєї сторони не було, не має і не може буди. Якщо таке має місце, зголосіться, бо з Вас роблять "лоха". Я завжди стараюся допомогти людині, але безкоштовно.Іі хто би, що не говорив,я переконаний - Бог все -таки нас колись розсудить, а тому я переживаю, щоб моє сумління було чистим, мені на цьому залежить. Як і кожен з нас, я також буду відповідати за свої вчинки.
 
ВасильДата: П`ятниця, 28.06.2013, 15:34 | Повідомлення # 23
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановний міський голово,

на останній сесії міськради від 18.06.2013р.(протокол сесії на сайті відсутній) депутати проголосували, якщо не помиляюсь одноголосно, 
"за" надання дозволу оренди близько 130 гектарів судововишнянської землі фірмі "Яблуневий Дар" .

 Я вже неодноразово(див. тут http://sv.ucoz.com/forum/4-30-1) ,( а також повідомлення № 10 в цій темі http://sv.ucoz.com/forum/4-24-1) висловлював свою думку що рішення це поспішне та необдумане.
Не вважаю себе мудрішим за весь склад судововишнянської міської ради, і тому вважаю що про такі глобальні земельні питання, як мінімум, потрібно написати заздалегідь в газеті- щоб люди знали, а також щоб почути їх думку чи пропозиції щодо найефективнішого використання цієї землі. Або скликати збори мешканців міста..

Вважаю що саме громада міста, а не деякі міські депутати (які часто не відвідують засідань сесії та ділять людей на "чорних та білих", і які себе тим самим, а також іншими вчинками скомпрометували) повинна долучитись до розгляду цього питання.

Скажу більше - цей склад судововишнянської міської ради вже неодноразово себе скомпрометував(докази я вже перелічував і тут і в інших темах на форумі)...

Хочу почути Вашу думку щодо порушених мною земельних питань, а також прошу назвати конкретні цифри - скільки  поступатиме в міську "казну" від такої, на мою думку "Здачі земельних інтересів"? 
Бо чув від члена земальної комісії що він і сам не знає..можливо Ви в курсі? (бо як так- віддавати незрозуміло за скільки..)

Підсумую тим, що навіть якщо це буде 1,5 тис. гривень від одного гектара за рік, то сума із цих 130га (130×1,5)=195 тис.грн./рік. 
Це практично та сама або і менша сума, яку отримує КП "Моє місто" тільки за вивіз сміття за рік...Це, на мій погляд, мізер...Цих грошей, якщо перевести їх на "латання ям" на дорозі - заледве вистачить на декілька ям.  Хіба не так?

На мою думку, цей дозвіл можна прирівняти до "здачі місцевих інтересів мешканців м. Судова Вишня". Щоб більше зрозуміти чому я дійшов до такого висновку - можете прочитати два посилання, які я вказав у цьому повідомленні, де я теж обгрунтовував свою думку.

З повагою, керівник молодіжної ГО "ПСП-ПРОМОВА".


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
OMДата: Понеділок, 01.07.2013, 19:25 | Повідомлення # 24
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Пане Василю читайте уважно мої дописи, там всі відповіді на ваші питання вже мною надані, не хочу по декілька разів повторюватись.
 
kotukДата: Середа, 06.11.2013, 20:34 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
скажіть будь ласка то десь є ті списки черговиків?
де це можна побачити, або як ознайомитись?
 
OMДата: Неділя, 10.11.2013, 19:48 | Повідомлення # 26
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Є, в міській раді,  Ви можете ознайомитися в любий зручний період часу протягом робочого дня в землевпорядника, чи в міського голови, чи заступника, чи в секретаря ради.
 
ВасильДата: Понеділок, 11.11.2013, 16:15 | Повідомлення # 27
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Відповідь на повідомлення # 25:

Якби на одній з недавніх сесій міської ради було прийнято "Положення про помічника-консультанта депутата Судововишнянської міської ради", автором якого є керівник МГО "ПСП-ПРОМОВА", то я б вже давно їх опублікував...Тому що в разі прийняття цього положення в помічника  було б таке право.

Для цього мені б цілком хватило однієї години...Але, як бачите, Положення тоді не прийняли, а в газеті "Судововишнянський вісник" всіх було дезінформовано - що, начебто, прийняли.. Не прийняли !

І, як бачите, ні один з депутатів цього складу міськради не виявив бажання самотужки зробити таку послугу місту...


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Понеділок, 11.11.2013, 16:27
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Запитання міському Голові (про надбавку за Високі досягнення в праці)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: