Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Що буде з парком біля школи? (Дерев все менше і менше.....)
Що буде з парком біля школи?
truthДата: Четвер, 18.04.2013, 18:40 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться почути думку місцевої влади на рахунок парку біля великої школи. Ця територія потребує упорядкування і нових насаджень. Чи плануються там якісь роботи???

Повідомлення відредагував truth - Четвер, 18.04.2013, 18:44
 
ZojaДата: П`ятниця, 19.04.2013, 12:23 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановний truth, допоки місцева влада вискаже свою думку відносно парку біля великої школи, я тут намагалася заохотити керівника ГО' ПСП -ПРОМОВА'  пана  Василя до якихсь конкретних дій щодо даної території. Не думаю, що коли б молоді люди прийшли в міську раду з своїми пропозиціями, з серйозними розрахунками , знали що там би хотілося зробити ,то ,наскільки мені відомо, мер завжди з радістю підтримує всі позитивні  ініціативи.Бо, якщо \ то особиста думка \ можна домовитись за саджанці,за якусь техніку по вирівнюванню площі, то фізично своїми працівниками'КП Моє місто'не дасть ради впорядкувати цю ділянку.
 
ВасильДата: Субота, 20.04.2013, 19:16 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановна Zoja, можливо, Ви теж хочете долучитись до нас, і зробити наше місто гарнішим???
Якщо так - то давайте разом це зробимо. А то Ваші пусті заклики нічим місту не допоможуть. Ми завжди раді співпраці з мешканцями міста на благо громади..Будемо раді і співпраці з Вами. Можете перетелефонувати мені - номер є на сайті в даних про ГО.
Якщо ні - то раджу Вам більш активно апелювати до тих, хто безпосередньо відповідає за екологічний стан міста, а не до нашої організації.
p.s. Якщо Вам не важко, то висловіть, будь ласка, свою думку щодо етики спілкування на сайті. Тему з однойменною назвою зможете найти на форумі у категорії "Питання по діяльності порталу".
Дякую. З повагою, Башак Василь, вул. В.Стуса,2.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Субота, 20.04.2013, 19:17
 
ZojaДата: Понеділок, 22.04.2013, 10:26 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Василю ,так як ви себе позиціонуєте організацією, що дбає про благо дітей і молоді ,то гріха не роблю ,якщо апелюю до вас, закликаючи до конкретних справ. Бо демагогію розводити ви вмієте не гірше за екс -президента Ющенка .І от коли ви на сайті напишете, що взялися до конкретної справи ,то завжди чим зможу приєднаюся до вашого молодіжного колективу. Бо, так як ви бачите ,до молоді мене вже ніхто за віком не зарахує ,то фізично допомоги від мене не дочекаєтеся. В інших питаннях буду рада Вам допомогти.
 
ВасильДата: Понеділок, 13.05.2013, 17:52 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пропоную назвати цей парк символічно - "Парк вихідців з Судової Вишні".
Запросити сюди цих видатних людей і запропонувати їм посадити в ньому власне дерево, а також по можливості вкласти якісь кошти(навіть мізерні) для того щоб привести цей парк "до ладу".


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
LeonДата: Вівторок, 14.05.2013, 11:42 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Шоновна громадо! У вас тут тільки пусті балачки! Минулого року, ми з молоддю не сиділи в віртуальному світі і писали, що ніхто нічого не робить для Судової Вишні, ми просто зібрались і з допомогою міської ради, школи - яка надала нам транспорт та лісництва - які надали нам саджанці, висадили в цьому парку близько 80 молодих червоних дубів, жаль, що не всі прийнялись, але половина з них цього року вже зеленіють і розростаються! Також з допомого депутатів міської ради - почистилу річку, в цьому ж таки парку. Там звичайно ще дуже багато роботи, але початок вже є!
 
OMДата: Вівторок, 14.05.2013, 23:22 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Друзі
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Статус: Offline
Завжди поважав і поважаю тих, хто робить і без лишнього галасу береться за лопату, а не тих хто  красномовно тиждень розказує першим, як має виглядати весь цей процес тримання лопати в руках. Деревцю  байдуже хто його посадить, видатний академік, чи школяр, йому важливо щоб його посадили і щоб цей зодчий був доброю людиною.

Повідомлення відредагував OM - Вівторок, 14.05.2013, 23:29
 
БартоЛомьюДата: Середа, 15.05.2013, 22:03 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Leon, підтримую думку.. цьогоріч також слід організувати якусь толоку, залучити молодь зацікавити її, а не сидіти онлайн цілими днями і час від часу картати когось наскільки все погано)
 
ZojaДата: П`ятниця, 31.05.2013, 12:33 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Капітан! Якщо ви пам"ятаєте,  коли Мартинець приступив до виконання своїх обов"язків як міський голова, то він так і заявляв громаді,що сам без підтримки людей, нічого не зробить. На сьогодні -навіть по вашому винесеному на сайт опитуванні відносно дитячого майданчику -можна побачити якою є активність нашого населення. За стільки часу чотири відповіді означає, що всім наплювати на те, як зробити цікавим і безпечним проведення вільного часу нашими дітьми.  Те саме із вивезенням сміття .Чомусь із 600 жителів Дмитрович біля викопаного котловану було 20 чоловік- і з міського населення 6500 осіб було теж 20 людей .Пану Василю я дзвонила і просила проявити себе як дієва організація ,підтримати міського голову хоч би  в такому питанні ,але наскільки мені  відомо-ні його ні інших членів ГО" ПСП ПРОМОВА" за містом не було .Тому сьогодні, читаючи відповідь мера вам в темі сміттєзвалища на Деберках, боляче бачити розчарування людини в тому, що можна змінити відношення людей до можливостей щось вирішувати спільними силами. Десь в якомусь дописі на сайті пан Василь написав, що він би краще управляв містом. З моєї сторони виглядає ,що при такій байдужості людей- ні він,ні хтось інший, нічого кращого від Мартинця  не дав би ради зробити.
 
КапітанДата: Неділя, 02.06.2013, 17:35 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайомі казали, що по голосуванню в темі "Дитячий майданчик" виникли якісь проблеми- не можуть проголосувати, а щодо керівництва міста, знаєте в теперішній ситуаці,ї яка виникла з дорогами, сміттям та фінансуванням, не знаю чи хтось би хотів зараз опинитись на місці мера, якому давно вже "не весело" та й взагалі крісло голови обговорювати думаю ще за рано, уявіть якщо на виборах голови не буде достойної кандидатури,а будуть лише одні авантюристи, то ще б просили ОМ щоб вернувся, людина як не як свої особисті кошти в господарку міста вкладає (маю на увазі прицеп до трактора, "новий" Газон, щебінь по дорогах)

Повідомлення відредагував Капітан - Неділя, 02.06.2013, 17:37
 
Форум » Test category » Судововишнянська міська рада » Що буде з парком біля школи? (Дерев все менше і менше.....)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: