Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Test category » Питання по діяльності порталу » Поради щодо сайту (Висловіть свою думку)
Поради щодо сайту
AdministratorДата: Четвер, 07.03.2013, 00:17 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Доброго вечора! Я перший раз зайнявся створенням сайту. Як на вашу думку в мене виходить? Хочу почути ваші поради та пропозиції. smile
 
ВасильДата: Субота, 09.03.2013, 12:11 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день!
При створенні теми я хочу додати деякі фото Судової Вишні, але немає такої функції як "добавити фото" facepalm
Є тільки можливість викласти посилання на відео з ютуба.
Питання-це неможливо зробити через обмежені можливості сайту, чи власне небажання адміністраторів сайту dont ?
Дякую.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
AdministratorДата: Субота, 09.03.2013, 21:21 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Можливості є, бажання також... Це просто моя помилка...
Дякую, що звернули увагу... Вже виправив... smile
 
ВасильДата: Субота, 09.03.2013, 22:06 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому тільки одну і ту на 500 кб?! shock
Фото норомальної якості займають як мінімум декілька Мегабайт.. hello
Дякую.

І ще одне.Для незареєстрованих користувачів постійно вискакує реклама в правому верхньому куті, якої неможливо позбутись. Це напевно вже можливості самого сайту.. help


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Субота, 09.03.2013, 22:12
 
AdministratorДата: Субота, 09.03.2013, 23:12 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Я збільшив максимальний розмір зображення з 500 кб. до 2000 Кб.

Максимальна кількість загружених файлів на одне повідомлення - 5 шт.
Максимальний розмір кожного загруженого файлу 2000 Кб.
Розміри зменшеного зображення 400х500 пікселів.
Максимальний розмір повного зображення 1500х1500 пікселів.

Сам сайт на сервері має свої певні обмеження в Мб, тому я покищо стараюсь не зловживати вільним місцем... sad

В перспективі існування сайту обіцяю вирішити дану проблему...

На рахунок реклами: її можна звідти забрати, і я постараюся найближчим часом то зробити...
 
ВасильДата: Понеділок, 11.03.2013, 17:22 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
2000кб це трохи замало,але спасибі і за це.
1500х1500 пікселів це також слабенько..
Хочу ще запитати: prof в останньому номері вісника написано що на сайті можна буде поставити запитання керівництву міста і отримати відповідь.
Створіть,будь ласка, для цього відповідну тему чи розділ.
І я так розумію що "керівництву міста" мається на увазі тільки Голові і Заступнику? Чи може ще і землевпоряднику чи Директору КП "Моє місто"?
Дякую.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
AdministratorДата: Понеділок, 11.03.2013, 18:01 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Ви можете задати питання всій структурі міської влади: Голові, заступнику, секретарям, директору КП "Моє місто", землевпоряднику і навіть бухгалтерії... smile

Задати його можна на сторінці FAQ (ссилка на сторінку)
 
truthДата: Четвер, 18.04.2013, 18:51 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Сайт непоганий, мені подобається!  up
 
AdministratorДата: Четвер, 18.04.2013, 22:15 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Дякую)
 
ВасильДата: Середа, 08.05.2013, 16:37 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Христос Воскрес!
Вчора хотів створити досить велику за змістом тему по нових земельних питаннях.
Надрукував спочатку в ворді, потім скопіював і хотів вставити цей матеріал на сайті в цю тему- але як завжди вийшло не так як хотів.
Вийшло так тому, що кількість символів, які хотів надрукувати, є обмеженою. Тому доводилось декілька раз "по кусочках" писати цю тему. Додам, що постійно трапляється так, що коли вставляю готовий текст в нову тему чи відповідь, то слова часто "злипаються докупи", обриваються речення і переносяться на другу лінійку..
Це можна якось виправити? Чи хоча б збільшити кількость символів в темі чи повідомленні?Дякую


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
AdministratorДата: Середа, 08.05.2013, 21:49 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Воістину Воскрес!

На сайті стоїть довжина одного повідомлення 5000 символів... Взагалі то я можу поставити і більше, але не знаю чи вважати це доцільним... Навіщо писати такі великі повідомлення? Чим більше повідомлення тим важче воно сприймається... Можливо ви просто постарайтесь висвітлити тему чим по коротше, а в додаток прикріпити до повідомлення вордівський файл, ящо це потрібно...

На рахунок того що часто слова "злипаються докупи" або обриваються речення і переносяться в другу лінійку, то вибачте, але якби я не хотів вам допомогти, нічим зарадити не можу...(
 
КапітанДата: П`ятниця, 10.05.2013, 00:01 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можна вводити текст без коду безпеки або його якось полегшити цифрами , мінімум три рази треба вводити-дратує
 
AdministratorДата: П`ятниця, 10.05.2013, 00:16 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
Неможна... Це код безпеки самого порталу ucoz на якому розміщений сайт... Тут я нічого не зможу зробити...
 
ВасильДата: Понеділок, 13.05.2013, 17:45 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо можна - то поставте 7000 символів в повідомлення.
Якщо текст цього повідомлення буде цікавим - то його прочитають і так. Незважаючи чи там буде7,8 чи 10000 символів.
Дякую.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.
 
AdministratorДата: Вівторок, 14.05.2013, 09:07 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 50
Статус: Offline
OK
 
Форум » Test category » Питання по діяльності порталу » Поради щодо сайту (Висловіть свою думку)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: