Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Питання по діяльності порталу » Етика спілкування на сайті від "ПСП-ПРОМОВА"
Етика спілкування на сайті від "ПСП-ПРОМОВА"
ВасильДата: Четвер, 18.04.2013, 23:28 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Зокрема, щоб зробити спілкування учасників більш конструктивним, а також відповідальним за свої слова; щоб не допустити перетворення сайту на обговорення останнього кліпу Лейді Гаги, а вирішення актуальних проблем міста, пропоную:
підписуватись зареєстрованим учасникам під своїми дописами, із зазначенням:
  • прізвища,
  • ім*я,
  • вулиці проживання,
  • номера будинку;


  • У випадку, якщо користувач проживає за межами міста, зазначати звідки саме, а також його відношення до міста, у випадку нецензурщини- видаляти негайно з учасників;
  • повідомлення користувачів, які не підписалися - теж видаляти та поміщати в чорний список.


Переконаний, що саме в такий спосіб учасники зможуть шукати своїх однодумців по своїх вулицях; а також, він змусить дописувачів не ховатись за своїми видуманими іменами.
Думаю, найбільш вигідно це буде Вам, - бо Ви, як син міського Голови, зможете вберегти свою сім*ю та своє оточення від несправедливої критики у ваш бік, свідками якої ми були на сайті.
(Чи можливо я помилився і Ви не маєте ніякого відношення до Голови міста?)
З повагою, Башак   Василь, вул. В. Стуса,2.


27.11.2013 - Навіть якщо змінимо всю владу в державі Україна, але занедбаємо власну душу, яка нам з тòго користь?!
Апостольське напоумлення Папи Франциска «Evangelii gaudium» ("Радість Євангелія") - Духовна їжа для кожної душі.


Повідомлення відредагував Василь - Четвер, 18.04.2013, 23:50
 
GostДата: Субота, 20.04.2013, 20:01 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
По перше, на мою думку, якщо хтось захоче обговорити Леді Гагу на даному сайті, то я в тому нічого поганого не бачу, просто нехай обговорення буде у відповідній темі.

По друге, ви, пане Василь, стараєтесь комусь доказати, що ви дуже розумні? Включіть свою логіку і не пишіть пусті слова... Як на вашу думку адміністратор повинен перевіряти людей? Наприклад, як йому знати чи існує такий собі Іван Голопупенко який живе у Львові по вулиці Стрийська, 147 і має пряме відношення до Судової Вишні, бо колись давно його бабця жила в Судовій, але потім померла... Питання звідки знати, що ця людина існує? В нього що копію паспорта і ідентифікаційного коду просити чи як?

По третє, якщо ви звертаєтесь до адміністратора, то він в першу чергу адміністратор.... Яке вам діло до того чий він син? Хочете звернутись до сина міського голови, пишіть до нього!


Повідомлення відредагував Gost - Субота, 20.04.2013, 20:26
 
ZojaДата: Понеділок, 22.04.2013, 09:56 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Василю ,як ви самі бачите в нашому місті зовсім мало людей які хоч якось би реагували на події в місті і мали бажання поспілкуватися . Бо навіть з тих,хто зареєструвався користувачем, мало хто йде на контакт. А якщо застосувати вашу пропозицію щодо спілкування, то  будете переписуватися хіба з мером. Бо, чесно кажучи, я як людина непублічна теж би не хотіла відкривати своє лице .За маскою людина чує себе  безпечніше.Попри те вважаю ,що навіть  якщо хтось знає хто я, мені не соромно за те про що пишу. В той же час  бачу, що попри вашу вихованість ,ви теж можете собі дозволити некоректні вислови особистого характеру , щоб зачепити міського голову. І якщо спочатку Ваша дискусія була конструктивною,то зараз вона переростає в особисте протистояння. Так воно виглядає збоку.
 
VladДата: Понеділок, 14.04.2014, 19:09 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Спілкуватися треба зрозуміло
 
Форум » Test category » Питання по діяльності порталу » Етика спілкування на сайті від "ПСП-ПРОМОВА"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: